Домашній інтернет під час відключення електроенергії: як залишатися на зв’язку

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Українці можуть залишатися на зв’язку під час тимчасових відключень електроенергії завдяки домашньому інтернету Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров розповів про цю корисну технологію.

Реклама

Цей метод підходить для українців, які користуються різними типами інтернету вдома і можуть залишатися на зв’язку від чотирьох до 72 годин. Існує чотири різні способи підключення до інтернету.

Раніше Федоров розповідав про оптоволоконну технологію xPON. Але зараз він розповідає про інші енергозберігаючі технології, які можуть допомогти людям отримати доступ до інтернету під час відключення електроенергії, такі як FTTx, DOCSIS і xDSL.

Інфографіка показує відмінності між ними та час безперебійної роботи під час відключення електроенергії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Лужна Софія
Лужна Софія
Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: