Новини України та Світу

ПриватБанк запустив нову “дуже корисну” функцію

Share
Час читання: < 1 хв.

Як повідомляє Telegram-канал Privatbank_insider, ПриватБанк запустив додаток Приват24 для управління важливими платежами.

Клієнти, які оформили страхові поліси через банк, зможуть керувати своїми полісами безпосередньо в мобільному додатку та веб-версії Приват24.

Завдяки новому функціоналу клієнти зможуть швидше та простіше спілкуватися зі своїми страховиками.

Вони можуть повідомляти про страхові випадки в режимі онлайн безпосередньо в додатку Приват 24, подавати необхідні документи та отримувати страхове відшкодування від компанії.

Приват 24 також надає актуальну інформацію про кожен етап розгляду страховою компанією заяви про виплату страхового відшкодування. Наразі онлайн-платежі в Приват 24 доступні для основних видів страхування майна, здоров’я, кредитного ліміту, комунальних послуг та від шахрайства.

Як зазначалося вище, ПриватБанк наразі пропонує своїм клієнтам різні види страхування. Наприклад, у разі безробіття або втрати працездатності страховку можна використати для оплати комунальних платежів.

Така страховка коштує 27 гривень на місяць. Страхову суму можна обрати з 6 000 грн, 12 000 грн та 18 000 грн. Страховий внесок становить 5,4% річних.

Це означає, що в разі безробіття, хвороби, травми, інвалідності внаслідок нещасного випадку або смерті через хворобу чи нещасний випадок страховка допоможе оплатити комунальні послуги.

У разі отримання травми людина повинна звернутися за медичною допомогою протягом перших 48 годин, повідомити про травму на номер 3700 протягом 30 календарних днів та подати заяву на отримання допомоги та документи, що підтверджують травму, протягом 30 робочих днів з моменту настання страхового випадку.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    “Сонік 4” вже підтверджений, хоча “Сонік 3” ще не вийшов

    Комедійний бойовик Sonic the Hedgehog 3 ("Сонік 3 в кіно" в російській адаптації) ще не…

    20.12.2024

    Новий iPhone збереже традиційний вигляд: інсайдер поділився деталями

    Слідом за недавніми чутками про зміну дизайну камери iPhone 17 Pro в мережі з'явилася прямо…

    20.12.2024

    Друга бета-версія Android 16 вже доступна: головні нововведення

    Google випустила другу бета-версію Android 16, спеціально розроблену для тестування та оцінки розробниками додатків. Ця…

    20.12.2024

    В Україні зафіксували рекордну кібератаку на держреєстри

    Глава Міністерства юстиції України Ольга Стефанишина заявила про масштабну кібератаку, через яку було тимчасово припинено…

    20.12.2024

    Якісні зображення Samsung Galaxy S25+ і S25 Ultra потрапили в інтернет за місяць до релізу

    У мережі з'явилися нові рендери флагманів Samsung Galaxy S25+ і S25 Ultra за місяць до…

    20.12.2024

    5 прихованих функцій, які уповільнюють ваш смартфон

    Буває таке, що смартфон починає тупити, і це дратує. Перша думка — напевно, старий уже,…

    19.12.2024