Український дрон Backfire: Зброя майбутнього вже на завершальному етапі тестів

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Український військовий дрон Backfire, розроблений в рамках оборонного кластера Brave1, готовий до введення в серійне виробництво. Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Реклама

Дрон Backfire відзначається унікальними характеристиками, такими як дальність польоту до 35 кілометрів та можливість ураження російської артилерії, логістичних вузлів і командних пунктів противника. За словами Федорова, цей ударний дрон став справжнім “тиловим вбивцею окупантів”.

Однією з ключових переваг Backfire є використання GPS-антени, яку практично неможливо заглушити, забезпечуючи стійкість до ворожих засобів РЕБу. Дрон також відзначається повною автономністю, що унеможливлює розкриття координат та наземних команд противником.

Швидкість Backfire сягає 130 км/год, а його бойова вага 3,6 кг. Дрон успішно виконав щонайменше 50 місій на фронті за останні два місяці, зазначив Федоров.

Важливо відзначити, що Backfire був розроблений ентузіастами з Миколаєва без використання державних коштів на початковому етапі проєкту. Він вирізняється малопомітністю для ворожих радарів та може стати ключовим компонентом української арсенальної техніки в майбутньому.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Kairov Vitaliy
Kairov Vitaliy
Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: