Новини України та Світу

Оголошено максимальний час польоту МіГ-31К

Share
Час читання: 2 хв.

Останнім часом кілька годин поспіль б’ють на сполох через тривалі польоти літаків МіГ-31К з ракетами Х-47М2. Ця ракета з дальністю польоту 2000 км становить загрозу для всіх регіонів України. Коли винищувачі наближаються до місця запуску, по всій Україні оголошується повітряна тривога.

У Збройних силах України зазначають, що триваліші попередження про повітряну тривогу пов’язані з так званими патрулюваннями, під час яких пілоти винищувачів виконують різні тренувальні вправи. Наприклад, у випадку навчань з посадки та зльоту середня тривалість тривоги становить 20 хвилин.

Минулої п’ятниці вона тривала три години 37 хвилин. Того дня пілоти дозаправлялися в повітрі. Після дозаправки літак може перебувати в повітрі довше, ніж зазвичай.

Технічні характеристики МіГ-31К тримаються в секреті. Виходячи з характеристик звичайних МіГ-31, оснащених підвісними баками, зрозуміло, що час перебування в повітрі авіаносця “Кинджал” може досягати 3,6 години. У разі дозаправки цей показник збільшується до 7 годин.

У 2016 році МіГ-31БМ, який вилетів із Краснодарського краю, взяв курс на Астраханську область. Загалом літак пролетів майже 8 000 км. У небі він пробув 7 годин і 4 хвилини, що є рекордним показником за всю історію експлуатації МіГ-31БМ. Примітно, що на шляху в Астраханську область винищувач дозаправлявся в повітрі від Іл-78 тричі.

Таким чином, реальна тривалість і дальність польоту літака кардинально відрізняються від “паперових”.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Небезпека в Telegram: як не потрапити на нову шахрайську схему

    Шахраї знову шукають способи обдурити українців, цього разу вони заманюють "безкоштовною" преміум підпискою в Telegram.…

    24.12.2024

    AI-пошук легко обманути прихованим текстом – нове дослідження

    Дослідження показало, що пошукові системи, які використовують штучний інтелект, можуть надавати ненадійну інформацію, якщо веб-сайти…

    24.12.2024

    Фішингові атаки на смартфони: експерти дали рекомендації щодо захисту

    Шахраї постійно вигадують нові способи обману, і це дратує. Вони тільки й чекають, щоб ми…

    24.12.2024

    Samsung Galaxy отримає грудневе оновлення безпеки Android: 4 нові моделі в списку

    Не поспішаючи, але й не зупиняючись, Samsung продовжує оновлювати найкращі телефони своєї лінійки, як високого,…

    24.12.2024

    Apple інтегрує серверні можливості в наступні чипи для MacBook

    Аналітик Мін-Чі Куо поділився прогнозами про прийдешнє покоління чипів Apple M5, серійне виробництво яких очікується…

    24.12.2024

    Важлива інформація для пенсіонерів: що робити з WhatsApp до початку 2025 року

    З 1 січня 2025 року WhatsApp перестане працювати на деяких стареньких смартфонах Android. У Meta,…

    24.12.2024