Новини України та Світу

Google починає експериментувати з новими функціями генеративного ШІ для YouTube

Share

Сьогодні компанія Google оголосила про початок тестування двох нових функцій генеративного штучного інтелекту, покликаних поліпшити якість перегляду відео на YouTube. У період тестування доступ до цих нових функцій отримає обмежена кількість користувачів сервісу.

Для відеороликів з довгими потоками коментарів YouTube буде використовувати штучний інтелект, який розподілить їх за темами, щоб полегшити обговорення. За словами представників Google, автори можуть використовувати ці короткі описи коментарів, щоб вклинитися в дискусію або почерпнути натхнення для нового контенту.

Теми беруться з опублікованих коментарів і не створюються з коментарів, затриманих для перевірки або таких, що містять заблоковані слова. Тестування коментарів проводиться на мобільних пристроях, тому користувачі, які мають доступ до нових функцій, побачать їх на невеликій кількості відеороликів англійською мовою.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

YouTube також отримає інструмент розмовного ШІ, здатний давати відповіді на запитання про переглянуте відео. Він може надавати довідкову інформацію, робити пропозиції щодо пов’язаного контенту і багато іншого, не перериваючи відтворення. Для академічних відеоматеріалів ШІ здатний проводити вікторини і давати відповіді, які, на думку Google, “сприяють глибшому розумінню” теми.

Розмовний ШІ доступний для невеликої кількості людей у підмножині відеороликів, і ті, хто має до нього доступ, побачать на екрані значок із зірочкою.

У той час як деякі користувачі отримали доступ до цих опцій у тестовому режимі, передплатники YouTube Premium можуть відмовитися від їхнього використання, оскільки підписка YouTube Premium включає доступ до експериментальних функцій. Теми для коментарів доступні для преміум-передплатників уже сьогодні, а опція розмовного ШІ буде запущена найближчими тижнями.

За словами представників Google, функції штучного інтелекту є експериментальними, і компанія “не завжди може робити все правильно”, тому ці тести доступні обмеженій кількості користувачів, поки компанія збирає відгуки.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    TikTok тестує завантаження 60-хвилинних відео

    TikTok розпочав тестування нової функції, що дозволяє завантажувати відео тривалістю до 60 хвилин. Нововведення поки…

    17.05.2024

    Apple представила нову функцію iOS 18, яка позбавить вас від захитування в автомобілі

    Компанія Apple представила першу хвилю нових функцій iOS 18, які з'являться пізніше цього року. Йдеться…

    17.05.2024

    Android 15 отримав значно більше функцій безпеки та конфіденційності

    Android 15 отримає більше функцій безпеки та конфіденційності, які мають краще захистити кінцевих користувачів. Протягом…

    16.05.2024

    Оперативна пам’ять смартфона: що це і на що вона впливає

    Сьогодні користувач, який вирішив купити новий телефон, вибирає відповідний із тисяч варіантів. Вони відрізняються за…

    16.05.2024

    Ігрова консоль Asus ROG Ally X може отримати 24 ГБ пам’яті LPDDR5X

    Представники видання The Verge нещодавно змогли особисто ознайомитися з майбутньою портативною ігровою консоллю Asus ROG…

    16.05.2024

    Ігрова консоль Nintendo Switch 2 перевершить Xbox Series S за якістю текстур

    Вважається, що у недалекому майбутньому портативний ігровий консолі Nintendo Switch 2 обсяг оперативної пам'яті типу…

    16.05.2024