Новини України та Світу

Google починає експериментувати з новими функціями генеративного ШІ для YouTube

Share
Час читання: 2 хв.

Сьогодні компанія Google оголосила про початок тестування двох нових функцій генеративного штучного інтелекту, покликаних поліпшити якість перегляду відео на YouTube. У період тестування доступ до цих нових функцій отримає обмежена кількість користувачів сервісу.

Для відеороликів з довгими потоками коментарів YouTube буде використовувати штучний інтелект, який розподілить їх за темами, щоб полегшити обговорення. За словами представників Google, автори можуть використовувати ці короткі описи коментарів, щоб вклинитися в дискусію або почерпнути натхнення для нового контенту.

Теми беруться з опублікованих коментарів і не створюються з коментарів, затриманих для перевірки або таких, що містять заблоковані слова. Тестування коментарів проводиться на мобільних пристроях, тому користувачі, які мають доступ до нових функцій, побачать їх на невеликій кількості відеороликів англійською мовою.

YouTube також отримає інструмент розмовного ШІ, здатний давати відповіді на запитання про переглянуте відео. Він може надавати довідкову інформацію, робити пропозиції щодо пов’язаного контенту і багато іншого, не перериваючи відтворення. Для академічних відеоматеріалів ШІ здатний проводити вікторини і давати відповіді, які, на думку Google, “сприяють глибшому розумінню” теми.

Розмовний ШІ доступний для невеликої кількості людей у підмножині відеороликів, і ті, хто має до нього доступ, побачать на екрані значок із зірочкою.

У той час як деякі користувачі отримали доступ до цих опцій у тестовому режимі, передплатники YouTube Premium можуть відмовитися від їхнього використання, оскільки підписка YouTube Premium включає доступ до експериментальних функцій. Теми для коментарів доступні для преміум-передплатників уже сьогодні, а опція розмовного ШІ буде запущена найближчими тижнями.

За словами представників Google, функції штучного інтелекту є експериментальними, і компанія “не завжди може робити все правильно”, тому ці тести доступні обмеженій кількості користувачів, поки компанія збирає відгуки.

 

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    iOS 18.3 Beta 2 стала доступною для всіх: ось головні зміни

    Компанія Apple випустила другу публічну бета-версію iOS 18.3, яка стала наступним етапом тестування майбутнього оновлення…

    08.01.2025

    Смартфони за підпискою: Samsung робить флагмани ближчими до кожного

    Схоже, що південнокорейська компанія Samsung готується запустити платну підписку для своїх смартфонів зі штучним інтелектом.…

    08.01.2025

    Стали відомі назва і рік виходу нової Xbox

    У мережі з'явилася чутка про вихід наступного покоління ігрових консолей Xbox під назвою Xbox Prime…

    08.01.2025

    Apple готує новинку, яка може стати найкращим хітом 2025 року

    AirTag від Apple став популярним з моменту свого запуску в квітні 2021 року, і тепер…

    08.01.2025

    Окуляри RayNeo X3 Pro AR: крок до майбутнього окулярів Apple

    Довгострокова мета Vision Pro від Apple полягає в створенні продукту, схожого на Apple Glasses, який…

    08.01.2025

    OnePlus випустила смартфон з екраном, що працює навіть з мокрими пальцями

    OnePlus представила субфлагманський смартфон OnePlus 13R, який отримав торішній флагманський чип Snapdragon 8 Gen 3.…

    08.01.2025