Новини України та Світу

Google починає експериментувати з новими функціями генеративного ШІ для YouTube

Share
Час читання: 2 хв.

Сьогодні компанія Google оголосила про початок тестування двох нових функцій генеративного штучного інтелекту, покликаних поліпшити якість перегляду відео на YouTube. У період тестування доступ до цих нових функцій отримає обмежена кількість користувачів сервісу.

Для відеороликів з довгими потоками коментарів YouTube буде використовувати штучний інтелект, який розподілить їх за темами, щоб полегшити обговорення. За словами представників Google, автори можуть використовувати ці короткі описи коментарів, щоб вклинитися в дискусію або почерпнути натхнення для нового контенту.

Теми беруться з опублікованих коментарів і не створюються з коментарів, затриманих для перевірки або таких, що містять заблоковані слова. Тестування коментарів проводиться на мобільних пристроях, тому користувачі, які мають доступ до нових функцій, побачать їх на невеликій кількості відеороликів англійською мовою.

YouTube також отримає інструмент розмовного ШІ, здатний давати відповіді на запитання про переглянуте відео. Він може надавати довідкову інформацію, робити пропозиції щодо пов’язаного контенту і багато іншого, не перериваючи відтворення. Для академічних відеоматеріалів ШІ здатний проводити вікторини і давати відповіді, які, на думку Google, “сприяють глибшому розумінню” теми.

Розмовний ШІ доступний для невеликої кількості людей у підмножині відеороликів, і ті, хто має до нього доступ, побачать на екрані значок із зірочкою.

У той час як деякі користувачі отримали доступ до цих опцій у тестовому режимі, передплатники YouTube Premium можуть відмовитися від їхнього використання, оскільки підписка YouTube Premium включає доступ до експериментальних функцій. Теми для коментарів доступні для преміум-передплатників уже сьогодні, а опція розмовного ШІ буде запущена найближчими тижнями.

За словами представників Google, функції штучного інтелекту є експериментальними, і компанія “не завжди може робити все правильно”, тому ці тести доступні обмеженій кількості користувачів, поки компанія збирає відгуки.

 

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Компанія Apple повертається до ідеї випуску власного телевізора

    Колись, десь між 2009 і 2011 роками, ходили чутки, що Apple ось-ось випустить свій телевізор.…

    17.11.2024

    Чому смартфони Samsung програють у мобільних іграх смартфонам Apple

    Смартфони Samsung Galaxy завжди викликали у мене захоплення своїми шикарними дисплеями та якісними камерами. Але…

    17.11.2024

    Samsung готує смартфон із 10-дюймовим екраном і тристулковим дизайном

    Компанія Samsung активно працює над створенням інноваційного смартфона з трьома складними секціями, вихід якого очікується…

    17.11.2024

    Samsung захопила більше половини ринку складних смартфонів

    Samsung повернула собі лідерство на світовому ринку складних смартфонів, значно збільшивши свою частку ринку з…

    17.11.2024

    Стартап Ілона Маска xAI отримає $6 млрд на навчання АІ-моделей

    Стартап Ілона Маска xAI, що спеціалізується на штучному інтелекті, близький до залучення інвестицій на суму…

    17.11.2024

    Samsung виявила значну кількість помилок в оболонці One UI 7

    Авторитетний "Samsung-інсайдер" Ice Universe повідомив, що під час внутрішнього тестування розробники оболонки One UI 7…

    17.11.2024