У світі високих технологій відбулася подія, яка може кардинально змінити розуміння продуктивності та енергоефективності в галузі штучного інтелекту.
Китайські вчені з університету Цінхуа розробили аналоговий фотоелектронний процесор ACCEL, який у 3000 разів перевершує швидкість оброблення даних GPU A100 від NVIDIA, при цьому споживаючи в 4 млн разів менше енергії.
Цього прориву досягнуто завдяки поєднанню дифракційних оптичних і електронних аналогових обчислень, що дає змогу чипу обробляти дані з використанням світла, значно прискорюючи процес і скорочуючи енергоспоживання.
Система здатна виконувати до 74,8 квадрильйона операцій на секунду, маючи при цьому видатну енергоефективність.
Такі характеристики відкривають нові горизонти для застосування ШІ в різних сферах, включно з портативними пристроями, автомобілями з автопілотом і промисловими системами.
Крім того, висока точність розпізнавання зображень, що досягається завдяки цьому чіпу, може значно поліпшити технології машинного зору.
Напередодні швидкої масштабної презентації Samsung у мережі почало з'являтися все більше інформації про майбутні суперфлагмани.…
Іноді творці контенту на YouTube вдаються до сумнівних методів привернення уваги, коли кричущий заголовок або…
Сьогодні Сем Альтман опублікував загадковий твіт, який привернув увагу до майбутнього запуску нової моделі ШІ…
Компанія Apple домовилася про співпрацю з найбільшим виробником відеочіпів NVIDIA. Усе заради значного підвищення продуктивності…
Google розробила для фірмового браузера Chrome нову функцію на базі штучного інтелекту для захисту користувачів.…
Наша редакція підготувала підбірку з п’яти найкращих навушників, рекомендованих для покупки в кінці 2024 року.…
View Comments
брехня
Попахує піздєжом, тим більше жодних посилань не наведено