Новини України та Світу

ЗМІ підрахували кількість крилатих ракет, які Росія зберігає для зимових атак

Share

Ця кількість стосується крилатих ракет, які Росія наразі здатна виробляти.

За останні місяці Росія використала для атак майже всі крилаті ракети, які вона здатна виробляти. Якщо агресор і накопичує ракети для зимової атаки на енергетичну інфраструктуру, то цей процес розпочався лише в жовтні.

Такого висновку дійшов журнал Defence Express, який спеціалізується на питаннях озброєнь. Свої висновки автори публікації роблять, екстраполюючи статистичні дані про обстріли протягом весняно-літніх місяців та оцінки української розвідки щодо виробничих потужностей в Росії.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Наприклад, у травні Головне управління розвідки Міноборони України заявило, що Росія може виробляти близько 70 крилатих ракет різних типів на місяць. За таких темпів за сім місяців, з березня по вересень, противник зможе випустити близько 490 крилатих ракет. Якщо припустити, що Росія поступово нарощує виробництво, то ця цифра може сягнути до 600 ракет за цей період.

Однак за той же період з початку травня (оскільки в березні і квітні обстрілів практично не було) по 16 жовтня противник випустив приблизно 596 крилатих ракет Х-101, Х-555, Х-55, “Калібр” і Р-500 для ЗРК “Іскандер” на українській території. Це теоретично стільки ж, скільки могли б випустити російські військові за цей період.

“Загалом, нарощування відбулося протягом жовтня, коли противник застосував лише одну крилату ракету. Однак у Росії все ще є балістичні ракети, ракети Х-22, Х-59 і “Онікс” і, що найголовніше, невизначені запаси і виробничі потужності авіаційних ракет (Шахед).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Що буде, якщо постійно заряджати телефон до 100 відсотків

    Багато хто ще пам'ятає, як перед продажем телефонів та інших аксесуарів на АКБ продавці обов'язково…

    26.05.2024

    Чи потрібний антивірус для комп’ютера на Windows

    Антивірус більшістю користувачів вважається обов'язковою програмою. Але що буде, якщо від нього відмовитись? І від…

    26.05.2024

    Нічого видаляти не потрібно: як звільнити пам’ять на Android

    Брак пам'яті на пристрої — це часта проблема, з якою зіштовхуються користувачі. Пам'ять стає переповненою…

    26.05.2024

    Експерт розповів про найчастіші шахрайські схеми в Telegram

    Шахраї продовжують використовувати старі хитрощі, щоб обдурити людей. Вони можуть намагатися переконати вас переказати гроші,…

    26.05.2024

    Функції штучного інтелекту в iOS 18 можуть вийти в статусі бета-версій

    В останньому випуску розсилки Марка Гурмана для Bloomberg він повідомляє , що довгоочікувані функції штучного інтелекту для…

    26.05.2024

    Оновлення Windows 11 24H2 можливе лише двома способами

    Microsoft почала писати перші частини коду ядра Windows мовою програмування Rust минулого року. З оновленням…

    26.05.2024