Компанія Google провела офіційну презентацію Keynote 23, в рамках якої нам показали нове, вже восьме покоління флагманських смартфонів Pixel, а також друге покоління смарт-годинника Pixel Watch. Ми підготували для вас підсумки презентації, зібравши усе найцікавіше, що варто знати про нові продукти Google.
Розпочнемо нашу розповідь з другого покоління смарт-годинника компанії Google, який, нагадаємо, як категорія, дебютував під час минулорічної презентації Google. Модель майже не змінилася ззовні, але зміни в плані апаратного забезпечення досить значні. Так, замість застарілої платформи Samsung Exynos 9110 тут використовується новіша Qualcomm Snapdragon W5+ Gen 1. У парі з нею працює 2 ГБ оперативної пам’яті, як і в першому поколінні. З коробки пристрій поставляється з новою операційною системою Wear OS 4.
За автономність відповідає акумулятор об’ємом 306 мАг. Так, це небагато, і майже не відрізняється від об’єму минулорічної версії, але у Google заявляють, що годинник забезпечує до 24 годин автономності при увімкненому Always-on Display, що є адекватним показником для цього сегменту наручної електроніки.
Корпус Pixel Watch 2 виготовлено зі сплаву алюмінію, екран тепер захищений більш міцним склом. У моделі встановлено OLED-дисплей з діагоналлю 1.2 дюйма та роздільною здатністю 384 х 384 – що цікаво, у минулому поколінні роздільна здатність була вищою. Вочевидь, її знизили заради потенційного покращення автономності. Модель отримала оновлений датчик для вимірювання частоти серцебиття, а також покращений датчик температури. Є підтримка IP68 та UWB. Вартість базового ваіранту складає 350 доларів, версії з LTE – 400 доларів.
Далі ми розповімо про базовий смартфон нового модельного ряду Pixel 8. Діагональ дисплея складає 6.2 дюйма, завдяки чому вона спокійно вписується у сегмент “компактних флагманів”. По суті, якщо ви зараз хочете придбати топовий смартфон у відносно невеликому корпусі, Pixel 8 – один з нечисленних доступних варіантів.
Якщо говорити про дисплей, то незважаючи на невелику діагональ, компромісів у ньому явно немає. Роздільна здатність цієї OLED-панелі складає FullHD+, частота оновлення – 120 Гц, а пікова яскравість – аж 2000 ніт. Дисплей захищено склом Corning Gorilla Glass Victus. За роботу смартфона відповідає чіпсет Tensor G3 (який оснащений чіпом безпеки Titan M2). На вибір покупця доступно дві конфігурації: 8/128 ГБ та 8/256 ГБ.
Як і два попередники, базовий Pixel 8 має основну подвійну камеру. Тут встановлений головний датчик зображення з підтримкою OIS, а також ультрашироки 12 МП. Автономність забезпечується дуже непоганим, особливо враховуючи діагональ, акумулятором – його об’єм складає 4575 мАг. Є підтримка швидкої та бездротової зарядки – потужності, відповідно, на рівні 30W та 18W. Слід зазначити, що стартова ціна на Pixel 8 збільшилась у порівнянні з минулими поколіннями і складає 700 доларів у США та 800 євро для європейського ринку.
Головним продуктом вечора став Google Pixel 8 Pro. Тут також використовується платформа Tensor G3, яка, судячи з бенчмарків, програє флагманським платформам Qualcomm, MediaTek та Apple. Смартфон оснащений OLED-дисплеєм з діагоналлю 6.7 дюйма, роздільною здатністю QHD+, а також частотою оновлення 120 Гц. Максимальна яскравість дисплея дуже висока – вона на рівні 2400 ніт.
У Google Pixel 8 Pro, як і в попередніх поколіннях, встановлена основна потрійна камера, в якій встановлено основний сенсор 50 МП з підтримкою оптичної стабілізації зображення, ультраширокий 48 МП та телефото 48 МП з підтримкою п’ятикратного оптичного зуму. Максимальний гібридний зум – тридцятикратний.
За автономність відповідальний акумулятор об’ємом 5050 мАг, підтримується швидка та бездротова зарядка (потужність складає, відповідно, 30W та 23W). Підтримується захист за стандартом IP68. Вартість Google Pixel 8 Pro стартує з позначки в 1000 доларів (що дивно, базова версія оснащена 128 ГБ внутрішньої пам’яті).
Якщо говорити в загальному про те, наскільки варті нашої уваги представлені продукти, то, звісно, бажано дочекатися перших порівнянь. Тим не менше, продукти справді багатообіцяючі, особливо Pixel 8 та 8 Pro. Слід дочекатись перших тестів та порівнянь з іншими флагманами, особливо в плані продуктивності і камери, і після цього ухвалювати рішення про покупку. Тим не менше, обидві моделі можна заздалегідь назвати чудовими кандидатами для покупки, і їх явно варто брати до уваги при виборі серед конкурентів.
Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…
Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…
Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…
Надійний інсайдер під ніком OnLeaks опублікував серію деталізованих зображень ще не анонсованого смартфона. Крім того,…
Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…
Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…