Galaxy Ring і Apple Ring перевернуть ринок носимих пристроїв

UPG

Samsung і Apple незабаром можуть серйозно струснути ринок розумних носимих пристроїв. Повідомляється, що обидві компанії готуються вийти в новий сегмент носяться пристроїв через Galaxy Ring і Apple Ring, і неважко уявити, як ці продукти можуть вплинути на ринок носяться пристроїв в цілому.

Багато технологічних компаній намагалися експериментувати з новими категоріями продуктів, але більшість цих експериментів не увінчалися успіхом, або їхні продукти залишилися нішевими. Розумні кільця вже існують, але вони далекі від мейнстриму.

Samsung і Apple – два мобільні гіганти, що володіють силою бренду, яка дає змогу проводити загальногалузеві зміни і створювати нові потоки доходів. Особливо Apple. І якщо обидва технологічні гіганти конкуруватимуть за сегмент розумних каблучок, що розвивається, майже гарантовано, що Galaxy Ring і Apple Ring змінять наш погляд на носимі пристрої. Ось кілька основних причин, чому це може статися.

Можливо, одна з найкращих особливостей Galaxy Ring і Apple Ring – це те, що вони задовольнять клієнтську базу, яка, можливо, залишилася недоторканою розумними годинниками. Ми маємо на увазі користувачів, які хотіли б скористатися перевагами відстеження фітнесу та здоров’я, але не хочуть відмовлятися від своїх традиційних годинників і можуть подумати, що розумний годинник трохи схожий на іграшки.

Розумні кільця зроблять це можливим. Galaxy Ring і Apple Ring дадуть змогу цим потенційним клієнтам скористатися всіма перевагами таких платформ, як Samsung Health і Apple Health, без розумних годинників або браслета. Чи хочете ви продовжувати носити годинник Rolex або G-Shock і при цьому мати можливість записувати дані про здоров’я і фітнес? І все це без шкоди для вашого почуття моди? Розумні каблучки зроблять це можливим.

Можливо, саме тому розумні каблучки не обов’язково підірвуть продажі розумних годинників. Люди, яким подобаються розумні годинники, продовжать використовувати Galaxy Watch і Apple Watch. Але люди, які не хочуть використовувати розумні годинники, нарешті зможуть скористатися перевагами популярних платформ здоров’я, не примушуючи себе використовувати Galaxy Watch або Apple Watch.

Звичайно, демографічні показники розумних і нерозумних годинників можуть певною мірою перетинатися. Деякі користувачі розумних годинників можуть перейти на розумні кільця і приєднатися до цього тренду. Але загалом, найкраще в Galaxy Ring і Apple Ring – це те, що вони, найімовірніше, збільшать свою базу користувачів Health, незважаючи ні на що.

Ще швидші платежі NFC і розблокування автомобілів

Крім Galaxy Ring і Apple Ring, що пропонують новий і непомітний спосіб запису даних про здоров’я і фітнес, ці розумні носяться пристрої також можуть набути поширення завдяки більш швидким мобільним платежам.
Якщо припустити, що ці пристрої підтримуватимуть під’єднання NFC і грошові транзакції, вони можуть стати для користувачів наступним найкращим способом оплати товарів під час оформлення замовлення у звичайних магазинах. Принаймні, оплата за допомогою кільця може стати новинкою, яку багато користувачів захочуть спробувати.

А якщо Galaxy Ring та Apple Ring зможуть похвалитися можливостями цифрових ключів, вони дозволять користувачам безперешкодно розблокувати свої автомобілі, навіть якщо вони не носять розумний годинник або не мають при собі смартфон. Можливо, ми зазираємо надто далеко в майбутнє, враховуючи, що Samsung поки що не підтримує цифрові автомобільні ключі у своєму годиннику Galaxy (в той час як Apple підтримує у своїй серії Watch), але, тим не менш, цього варто з нетерпінням чекати.

Загалом, висновок полягає в тому, що Galaxy Ring і Apple Ring можуть заповнити ринкову прогалину, яку не можуть заповнити розумні годинники, а не замінити наручні пристрої. Вони можуть стати популярними розумними носимими пристроями для незліченної кількості людей, які вважали за краще б продовжувати носити та/або колекціонувати традиційний годинник, але не проти додати відстеження фітнесу та здоров’я у своє повсякденне життя. Смарт-кільця, можливо, не поглинуть продажі розумних годинників, але вони можуть струсити сегмент переносних пристроїв і пролити світло на платформи та сервіси Apple і Samsung Health.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я