Торкнеться всіх абонентів Київстар: до 15 жовтня вводиться величезна знижка

UPG

Як стало відомо, абоненти Київстар можуть отримати знижку 20% на лабораторні дослідження з партнерства з ДІЛА. Інформація про це з’явилась на сайті мобільного оператора.

Отже, як зазначили в даному матеріалі, Київстар дбає про абонентів, надаючи вигідні пропозиції та акції з партнерами. Завдяки співпраці компанії разом із «ДІЛА» абоненти національного оператора мають змогу отримати 20% знижки на лабораторні дослідження у всіх відділеннях на території України.

Так ось, для того, щоб скористатися пропозицією, потрібно бути користувачем Мій Київстар, або завантажити додаток на свій смартфон і авторизуватися.

На головному екрані Мій Київстар абоненти можуть отримати унікальний код та використовувати його при оформленні замовлення лабораторного дослідження у будь-якому відділенні ДІЛА на всій території України. Скористатися промокодом можна необмежену кількість разів протягом терміну дії акційної пропозиції незалежно від загальної суми чека.

Слід звернути увагу, що отримати промокод можна з 5 вересня до 4 жовтня, а скористатися ним до 15 жовтня 2023 року включно.

Також слід додати, що акція не поширюється на алергопанель, преаналітичний етап, виклик медсестри додому та сертифікати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я