SpaceX запустить ще одну партію супутників для Apple

UPG

Минулого року Apple порадувала своїх користувачів представленням iPhone 14, який був оснащений функцією “Екстрений виклик – SOS по супутниковому зв’язку”. Ця інноваційна можливість дає змогу користувачам звертатися по допомогу навіть у районах без покриття стільникового зв’язку. Відтоді минув уже майже рік, і сьогодні ми маємо новини про розвиток цієї функції.

Згідно з недавніми повідомленнями, Globalstar, компанія, відповідальна за забезпечення супутникового зв’язку для iPhone 14, уклала угоду зі SpaceX про запуск нової партії супутників у 2025 році. Ця співпраця дасть змогу Globalstar розширити свої можливості і забезпечити ще більш надійний і доступний зв’язок для користувачів iPhone. Вартість цієї угоди склала вражаючі $64 млн.

Однак, інтерес Apple до супутникових технологій не обмежується лише службою екстреної допомоги. Нещодавно компанія отримала патент, який розкриває ще більше можливостей використання супутників у своїх пристроях. У документі йдеться про те, що супутникові технології можуть бути застосовані для передачі медіаконтенту та інтернет-даних.

Це означає, що в майбутньому користувачі iPhone зможуть насолоджуватися високоякісним медіаконтентом і швидким доступом в Інтернет навіть у віддалених районах, де немає покриття стільникового зв’язку. Такий розвиток технологій відкриває нові горизонти для спілкування та розваг, а також надає можливість отримання допомоги в екстрених ситуаціях, де кожна секунда має значення.

Ця співпраця між Globalstar і SpaceX є лише початком нової ери в галузі зв’язку. Майбутнє обіцяє ще більше дивовижних технологічних розробок, які дадуть нам змогу бути пов’язаними в будь-який час і в будь-якому місці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я