Таємне спілкування в WhatsApp: цієї функції немає в жодному іншому месенджері

UPG

У нещодавньому оновленні популярна платформа для обміну миттєвими повідомленнями WhatsApp представила функцію «Закритий чат», що дозволяє користувачам захищати особисті розмови або групові чати в захищеній папці. Доступ до цієї папки можна отримати лише за допомогою пароля або біометричної автентифікації, що забезпечує додатковий рівень конфіденційності.

Особливості

Під час активації цієї функції повідомлення більше не відображатимуть інформацію про відправника або зміст цих прихованих розмов. Користувачі також мають можливість повністю відключити сповіщення, що забезпечує ще більший контроль над обміном повідомленнями.

Процес приховування чату неймовірно простий. Натискаючи та утримуючи палець на потрібному діалозі, користувачі можуть легко отримати доступ до відповідної опції, щоб закрити його від сторонніх очей, як показано на малюнку.

Коли функція стане доступною

Функція «Закритий чат» поступово впроваджується для користувачів WhatsApp, і очікується, що вона стане доступною всім протягом найближчих днів.

Що ще буде в оновленні

Крім того, майбутнє оновлення надасть користувачам можливість створювати окремий пароль спеціально для захисту своїх розмов, а також можливість використовувати цю функцію на кількох підключених пристроях.

Забігаючи наперед, очікується, що наступне оновлення WhatsApp для смартфонів представить канали месенджера, натхненні функцією Telegram. Це довгоочікуване покращення дасть користувачам можливість редагувати свої повідомлення.

Важливо зазначити

WhatsApp славиться прагненням захистити спілкування користувачів. Це одна з небагатьох програм для обміну повідомленнями, які використовують автоматичне наскрізне шифрування. Для порівняння, на інших платформах, таких як Telegram, ініціювання секретного чату необхідне для забезпечення аналогічного рівня конфіденційності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я