У месенджері WhatsApp з’явилася нова функція, аналогів якої не пропонує жоден популярний месенджер. Про це пишуть у The Verge.
Згідно з джерелом, команда розробників WhatsApp анонсувала нову функцію приватності для месенджера, яка дасть змогу користувачам захистити особливо секретні або інтимні листування. Незабаром будь-який чат можна буде заблокувати за допомогою код-пароля або біометрії смартфона, і переглянути його вміст без підтвердження особи буде неможливо.
Раніше WhatsApp вже повністю перейшов на наскрізне шифрування всіх листувань, але воно захищає діалоги лише від віддаленого злому – людина, яка отримала доступ до розблокованого смартфону, однаково зможе прочитати всі ваші листування. З новою функцією користувач отримає можливість організувати щось на кшталт секретної папки, в яку зможе додати будь-яку кількість чатів.
Розробники кажуть, що попрацювали також і над push-повідомленнями: коли на смартфон надійде повідомлення із захищеного чату, WhatsApp не відображатиме ні ім’я відправника, ні вміст повідомлення.
Ні в Telegram, ні у Viber, ні в Signal зараз немає можливості захистити окремі чати за допомогою пароля або біометрії. Telegram дає змогу встановити пароль на вхід у застосунок, але захист у WhatsApp буде більш гнучким і зручним – вам не доведеться без кінця сканувати палець або обличчя для входу в месенджер.
WhatsApp повідомляє, що нова функція розгортається поступово і незабаром стане доступна всім користувачам.
З наближенням запуску серії Galaxy S25 з'являється все більше інформації про нові можливості майбутніх смартфонів…
До офіційної презентації нової флагманської серії Samsung Galaxy S25 залишилося близько двох тижнів, а в…
У свіжій бета-версії WhatsApp для Android були помічені два цікавих нововведення, покликані урізноманітнити можливості популярного…
А ще Samsung розробила голосовий помічник нового покоління Bixby на основі штучного інтелекту. Що відомо…
Уже кілька років у мережі активно обговорюють плани Apple щодо переходу на суцільні дисплеї без…
Світові банки планують скоротити близько 200 тисяч робочих місць у найближчі 3-5 років через активне…
View Comments
Брехня, вже пів року у вайбері користуюсь такою функцією. Може звичайно немає наскрізного шифрування, але скрити переписку можливо.
У Вайбері як мінімум 2.5 роки є такий функціонал - пароль на чати - вони стають прихованими