У 2020 році модератори Twitter почали маркувати акаунти, що належать офіційним урядовим структурам і підконтрольним державам ЗМІ. При цьому акаунти ЗМІ в результатах пошуку не відображалися.
2021 року соцмережа почала позначати публікації з посиланнями на веб-ресурси, які контролюються урядовими структурами. Наприклад, за наявності у твіті посилання на сайт RT.com він позначався написом “Будьте в курсі”. Він означав, що Росія має на опубліковані на цьому сайті матеріали редакційний вплив.
Проведені журналістами Semafor тести засвідчили, що у низки акаунтів акаунтів, які належать пов’язаним із державами ЗМІ, відсутнє маркування. При цьому політика Twitter, що передбачає його нанесення, продовжує діяти. Її ніхто не скасовував. Під час спроби відшукати через пошук акаунт російського видання “Известия” журналісти побачили, що в результатах пошуку він відображається першим.
На думку експертів, чергові нововведення Ілона Маска можуть відштовхнути рекламодавців ще більше. Щодо жовтня 2022 року продажі реклами на платформі скоротилися на 50%. Очевидно, це не межа.
Напередодні швидкої масштабної презентації Samsung у мережі почало з'являтися все більше інформації про майбутні суперфлагмани.…
Іноді творці контенту на YouTube вдаються до сумнівних методів привернення уваги, коли кричущий заголовок або…
Сьогодні Сем Альтман опублікував загадковий твіт, який привернув увагу до майбутнього запуску нової моделі ШІ…
Компанія Apple домовилася про співпрацю з найбільшим виробником відеочіпів NVIDIA. Усе заради значного підвищення продуктивності…
Google розробила для фірмового браузера Chrome нову функцію на базі штучного інтелекту для захисту користувачів.…
Наша редакція підготувала підбірку з п’яти найкращих навушників, рекомендованих для покупки в кінці 2024 року.…