Новини України та Світу

Названо приховані функції месенджера Telegram, про які мало хто знає

Share
Час читання: 2 хв.

Месенджер Telegram має велику популярність у всьому світі. При цьому в додатку є приховані функції, які знають далеко не всі користувачі.

Telegram пропонує використовувати ” Прихований режим перегляду “. Для того, щоб запустити функцію в дію, необхідно натиснути на повідомлення і утримуючи його, вибрати рекомендацію «Приховати». Автор у результаті не отримає сповіщення про перегляд тексту. Саме повідомлення не буде позначено як прочитане. Не менш цікавою є опція « Пересилки без цитування ». Щоб її активувати, потрібно натиснути на текст і вибрати функцію «Переслати без цитати». Крім цього Telegram пропонує опцію ” Заборона копіювання тексту з повідомлень “. Для її активації слід натиснути на кнопку «Редагувати», розташовану у верхньому кутку повідомлення та вибрати «Заборонити копіювання».

Також Telegram пропонує використовувати ” Приховані емодзі “, які стають доступними при використанні певної комбінації клавіш. Так, емодзі кота, що сміється, можна отримати, вибравши комбінацію «:D» при натисканні на іконку в списку смайликів. У свою чергу, функція « Приховані чати » дозволить створити захищену платформу спілкування. Для створення такого майданчика потрібно вибрати опцію New Secret Chat і контакт, спілкування з яким потрібно захистити. Працюють такі чати лише між двома користувачами. Вся інформація їх видаляється через позначений період.

Крім цього Telegram пропонує скористатися опцією « Самовізнищення повідомлення ». Вона дозволяє прати інформацію через певний час. Щоб її задіяти, потрібно натиснути на повідомлення та вибрати опцію Set Self-Destruct Timer. Також у месенджері можна використовувати функцію « Режим читання ». Вона дозволяє тимчасово вимкнути звуки сповіщень. Активувати опцію можна в “Налаштуваннях”, вибравши пропозицію “Не турбувати”.

Також у Telegram є функція ” Змінити шрифт “. Зробити це можна в розділі “Налаштування” за допомогою вибору по черзі опцій “Chat Settings”, “Font Size” та “Custom Font”. Також є пропозиція використовувати ” Автоматичний переклад повідомлень “. Зробити це можна, натиснувши на текст і вибравши опцію «Translate».

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: Telegram
  • Останні записи

    Apple представить бюджетну TV приставку у 2025 році

    Портал MacRumors повідомляє, що нова ТВ-приставка Apple TV, реліз якої заплановано на 2025 рік, коштуватиме…

    25.12.2024

    Нова модель Nubia Focus 2 представлена на живих фото

    Ще до свого анонсу новий "бюджетник" бренду Nubia під назвою Focus 2 пройшов реєстрацію в…

    25.12.2024

    Black Shark представила інноваційний смарт-годинник з секретною камерою

    Black Shark анонсувала смарт-годинник Watch X Pro з підтримкою SIM-карти і прихованою камерою. Що ще…

    25.12.2024

    Google Chrome незабаром отримає оновлення зі штучним інтелектом

    Згідно зі звітом інсайдера з ніком Leopeva64, компанія Google готує велике оновлення для свого браузера.…

    25.12.2024

    Чому Apple не планує запускати власну пошукову систему

    Старший віце-президент Apple із сервісів, Едді Кью, пояснив, чому компанія не збирається розробляти власну пошукову…

    25.12.2024

    Чому Motorola може зіткнутися з забороною на продаж в США

    Motorola колись була гордістю США, адже саме ця компанія випустила перший мобільний телефон, але тепер…

    25.12.2024