Новини України та Світу

В Україні презентували новий дрон “Великий Бандерик”: розповідаємо деталі

Share
Час читання: 2 хв.

В Києві працює доволі унікальна майстерня, відома як “Волонтерська дронарня”. Її інженери створили для потреб Збройних сил України унікальний безпілотник-бомбардувальник “Великий Бандерик”. Творці дрона поділилися деякими деталями щодо свого нового творіння.

Що відомо про безпілотний бомбардувальник

В майстерні, що у столиці України спеціалісти створюють різні моделі безпілотних літальних апаратів. Однак своєю гордістю вони вважають БПЛА. який вони назвали “Великий Бандерик”. Цей дрон здатен нести на борту до 8 кг боєприпасів. Радіус дії дрона складає близько 8 км. Для збору одного літального апарата працівникам майстерні потрібно близько двох місяців.

Щодо вмінь “Великого Бандерика”, то бойове хрещення цей безпілотний літальний апарт пройшов на Херсонському напрямку. Раніше на сторінці у Facebook “Жіночого ветеранського руху” було опубліковано видовищне відео, де застосовується безпілотний бомбардувальник. БПЛА здатен нести на борту до чотирьох боєприпасів.

Також “Великий Бандерик” може похвалитися герметичним корпусом та тепловізором. За потреби дрон можна дещо вдосконалити, тож він зможе нести до 20 кг корисного навантаження.

Уявити воєнні дії в сучасних умовах без використання БПЛА просто неможливо. Війна України за незалежність повністю доводить цей факт.

На війні БПЛА виконують безліч завдань, а саме:

  • Розвідка: Дрони – один із найбільш зручних способів  збору розвідувальної інформації з висоти пташиного польоту. Це дозволяє збирати інформацію про розташування ворожих військ, озброєння та інші важливі деталі.
  • Наведення вогню. Безпілотники використовують для наведення вогню на цілі, що знаходяться за лінією видимості та нанести надточні удари по місцях скупчення техніки та живої сили противника.
  • Доставка вантажів. Дрони можуть бути використані для доставки різних вантажів на віддалені території, включаючи медикаменти та боєприпаси. Це дуже цінна допомога, особливо в ситуаціях, коли інших способів доставити вантаж немає.
  • Спостереження: Дрони можуть бути використані для постійного нагляду за ворожими військами, що дозволяє збирати інформацію про їх дії та випереджати плани противника.
Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Microsoft Defender навчився виявляти незахищені Wi-Fi мережі

    Захисне програмне забезпечення Microsoft Defender, вбудоване в операційну систему Windows, може автоматично виявляти незахищені Wi-Fi-мережі…

    01.10.2024

    Gmail отримує оновлені правила безпеки від Google

    З 30 вересня Google ввела нові правила безпеки для Gmail, спрямовані на захист облікових записів…

    01.10.2024

    WhatsApp більше не підтримується на старих смартфонах

    Рішення про припинення роботи на старих моделях було ухвалено керівництвом компанії з метою покращення якості…

    01.10.2024

    Samsung Galaxy S25: усі відомі на даний момент деталі

    Samsung щорічно випускає безліч телефонів, але флагманом компанії є серія Galaxy S. Лінійка Samsung Galaxy…

    01.10.2024

    Qualcomm планує випуск нового ARM-процесора для ПК з удосконаленою продуктивністю

    Qualcomm активно працює над новою версією ARM-процесора для ПК під кодовою назвою Project Glymur. Новий…

    01.10.2024

    Названі найпотужніші смартфони вересня за версією AnTuTu

    Розробники AnTuTu опублікували вересневий рейтинг продуктивності Android-смартфонів, у якому лідером став ігровий Red Magic 9S…

    01.10.2024