Нова пошта запускає в Україні свою авіакомпанію

Навіть незважаючи на повномасштабні бойові дії на території країни та складну економічну ситуацію, український поштовий оператор Нова пошта запускає власну авіакомпанію.

Відкриття компанії планувалося ще з 2021 року. Сертифікат експлуатанта компанія мала отримати у квітні минулого року. Однак Новій пошті довелося почекати.

Supernova Airlines Україна

Про швидке відкриття авіакомпанії Supernova Airlines (саме такою буде назва авіаперевізника) пишуть медіа з посиланням на прес-службу Нової пошти.

«Незважаючи на всі труднощі, компанії все ж таки вдалося отримати довгоочікуваний сертифікат. Дебютний рейс власної авіакомпанії Supernova Airlines відбудеться вже навесні 2023 року. Наданий підприємству сертифікат експлуатанта UA 062 дає Новій пошті можливість здійснювати повітряні вантажоперевезення самостійно», – йдеться у повідомленні.

Польоти з України

Спочатку передбачалося здійснення міжнародних рейсів Supernova Airlines з аеропортів «Бориспіль» та «Львів». Однак за обставин, що склалися, такої можливості найближчим часом не передбачається.

  • До закінчення військового конфлікту Нова пошта здійснюватиме повітряні вантажні перевезення з країн Євросоюзу, що межують з Україною.

Наразі зусилля та активи компанії спрямовані на створення та розвиток власного парку літаків. На сьогодні Supernova Airlines володіє двома літаками АН-26, взятими в лізинг.

  • Незабаром DPD і DHL доведеться потіснитися.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я