У мережу потрапила повна база LastPass з паролями користувачів

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ
Відомий сервіс для зберігання паролів LastPass зізнався у витоку бази з даними користувача. Про це повідомляє TechCrunch.

Раніше LastPass неодноразово з’являвся у новинах у зв’язку з витоками та зломами  його серверів. Після кожного такого витоку сервіс запевняв користувачів, що найцінніше – паролі користувача – цілі і неушкоджені і знаходяться в безпеці. Але не цього разу.

В офіційному блозі LastPass генеральний директор сервісу Карім Тубба зізнався, що раніше цього року хакери змогли скопіювати резервну копію бази даних сховища паролів клієнтів. Для цього вони скористалися вкраденими у співробітника LastPass ключами від хмарного сховища.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Повідомляється, що всі паролі користувача зашифровані «пропрієтарною двійковою системою» і можуть бути розшифровані тільки за допомогою майстер-пароля, який знає тільки сам користувач. Однак LastPass попередив, що тепер зловмисники можуть спробувати отримати майстер-паролі, вдавшись до соціальної інженерії або просто «грубою силою». 

Крім сховища з паролями користувача зловмисники отримали безліч особистих даних клієнтів LastPass, включаючи імена, email, номери телефонів і платіжну інформацію. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.