Новини України та Світу

Ощадбанк змінив правила роботи своїх банкоматів

Share
Час читання: 2 хв.

Ощадбанк змінив правила користування банкоматами. Тепер знімаючи готівку в банкоматній мережі Ощад власники карток будь-якого з українських банків не платитимуть жодної копійки комісії.

Скасувати комісію на зняття коштів у державному банку вирішили через ситуацію у країні. Проблеми з електропостачанням призвели до того, що українці, більшість із яких уже давно перейшли на безготівкові розрахунки, були змушені повернутися до оплати готівкою. Адже без електрики не працюють термінали, та й банківська система не завжди може опрацювати безготівковий платіж.

У прес-службі Ощадбанку повідомили, що завдяки скасуванні комісії для власників карток інших банків, для українців стане ще доступніша найбільш актуальна зараз банківська послуга. Якщо громадянину терміново знадобляться готівка, йому не доведеться шукати банкомат саме свого банку. Натомість він зможе скористатися банкоматною мережею Ощада без будь-яких втрат. До речі, ця мережа на сьогоднішній день є однією з найбільших в Україні та налічує 2574 банкомати. Найбільше у ПриватБанку – 5143 банкомати по всій території країни.

Нагадаємо, що Приватбанк також змінив правила зняття грошей для клієнтів інших банків. У фінустанові збільшили суму готівки, яку користувачі банкоматів можуть отримати за одну операцію. Тепер вона дорівнює 20 тис. грн., тобто стільки ж, скільки можуть зняти власники карток ПриватБанку. Раніше клієнти інших банків могли зняти у банкоматах Привату трохи більше 10 тис. грн за одну операцію.

Інтервал між двома зняттями готівки у банкоматах ПриватБанку становить 3 години. Максимальна сума, яку може отримати клієнт Ощада, Укргазбанку, ПУМБ або будь-якої іншої фінустанови, дорівнює 100 тис. грн. При цьому комісію за зняття готівки для клієнтів інших банків у ПриватБанку не скасували. Отже, користуватися банкоматами Привату українцям, які не є його клієнтами, буде не так вигідно, як знімати гроші в мережі Ощада.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Apple оголосила про завершення підтримки двох культових моделей iPhone

    Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…

    15.11.2024

    4 прості налаштування, які допоможуть продовжити час роботи пристрою

    Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…

    15.11.2024

    Xiaomi анонсувала нову версію операційної системи HyperOS 2

    Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…

    15.11.2024

    Wi-Fi 8 запропонує швидкість як у Wi-Fi 7, але з більшою надійністю

    Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…

    15.11.2024

    Акції Samsung досягли максимального зростання з початку 2021 року

    Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…

    15.11.2024

    Названо точну дату презентації Samsung Galaxy S25

    Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…

    15.11.2024