Клієнти ПриватБанку втрачають тисячі гривень через збій банкоматів

Клієнти ПриватБанку почали скаржитися на проблеми із банкоматами. При вимиканні світла вони припиняють видачу готівки, навіть якщо вже списали її з картки. Таким чином, після поновлення харчування гроші клієнта може отримати зовсім інша людина.

Клієнти ПриватБанку розповідають у коментарях про відключення банкоматів у «найвідповідальніший момент» видачі грошей, на форумі сайту «Мінфін».

Десять тисяч гривень – тю-тю

Один із постраждалих написав, що двічі знімав із картки різні суми готівки. Перша операція пройшла успішно, а під час другої зникло харчування. У цей момент гроші з картки клієнта вже зняли і банкомат якраз відраховував готівку.

В результаті чоловік втратив 10 тис. грн та ще 100 грн комісії. Саму карту йому, на щастя, удалося забрати. Клієнт відразу ж зателефонував до служби підтримки ПриватБанку, де йому пообіцяли розібратися з цією ситуацією протягом трьох днів, оскільки необхідно провести інкасацію банкомату і звірити дані системи з кількістю наявних у ньому готівки.

Працівники банку зв’язалися з постраждалим клієнтом лише через тиждень і повідомили, що факт збою банкомату не підтвердився і запропонували звернутися на лінію 3700 або онлайн-підтримку у разі незгоди з рішенням банку.

Ваші гроші міг отримати просто перехожий

Як пишуть клієнти ПриватБанку на форумі сайту «Мінфін», є велика ймовірність, що їхні гроші після включення банкомату міг отримати навіть звичайний перехожий. Адже в більшості випадків у момент відключення світла готівка вже знаходилася в механізмі видачі. Так що клієнт, який підійшов до банкомату відразу після його включення або навіть випадкова людина, яка була поруч, могли безперешкодно забрати чужі гроші.

Приватбанк має одну відповідь: ми вам передзвонимо

У самому банку на численні скарги клієнтів відповіли, що розглянуть кожен випадок і зв’яжуться з постраждалими для вирішення питання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я