Київстар вимушено підвищить вартість послуг

У зв’язку з об’єктивними обставинами телекомунікаційна компанія Київстар планує підвищити ціни на деякі тарифи — до 200-250 грн/міс.

Учора, 22 листопада, компанія Київстар опублікувала звернення до абонентів, у якому анонсувала «оновлення умов у частини абонентів передплати та контракту».

Зазначається, що з початку 2022 року обсяг інвестицій у відновлення телекомунікаційних мереж (зокрема, зруйнованих окупантами базових станцій) та закупівлю генераторів для автономного живлення мережі перевищив 3,5 млрд грн.

Підвищення вартості тарифів буде компенсуватись за рахунок збільшення кількості хвилин на інші мережі, мегабайт інтернету тощо.

З деяких джерел відомо, що з 1 грудня ціни зростуть для користувачів тарифу «Київстар 4G» та «Безлім» (до 250 грн/міс), а також Smart (до 200 грн). Наразі компанія не оприлюднила повний список тарифів, в яких будуть змінені умови користування. Абоненти, вартість тарифів яких буде коригуватись, отримають додаткові SMS-повідомлення.

Також з 7 грудня 2022 р. зросте вартість для тарифних планів «Безлім Соцмережі», «Спілкування без меж», «Київстар Комфорт 2018». При цьому користувачі отримають у пакеті вдвічі більше мобільного інтернету або хвилин.

Змінити тарифний план можна безкоштовно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я