Придбати iPhone 14 Pro на офіційному сайті та отримати смартфон цього року вже не вийде

Незабаром після виходу смартфонів iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max час очікування пристроїв при їх замовленні на офіційному сайті Apple становив близько 4-5 тижнів, проте тепер він став збільшуватися.

Якщо замовити iPhone 14 Pro або iPhone 14 Pro Max на офіційному сайті Apple зараз, то доставка розтягнеться півтора місяці. Покупці одержують повідомлення, що їх смартфони мають бути доставлені до 3 січня наступного року. Буквально кілька днів тому стало відомо, що шанувальники не зможуть отримати свої iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max до Різдва.

Пару тижнів тому Apple випустила попередження про значне скорочення виробничих потужностей: «Очікується, що постачання iPhone 14 Pro і iPhone 14 Pro Max виявляться меншими, ніж очікувалося, а споживачам, можливо, доведеться чекати довше доставки своїх смартфонів».

В даний час завод Foxconn в Чженчжоу, який є найбільшою у світі виробничою базою iPhone, зіткнувся з труднощами через коронавірусні обмеження та витік кадрів.

Очікується, що Foxconn відвантажить 79 мільйонів пристроїв у поточному кварталі в порівнянні з попередньою оцінкою в 85 мільйонів телефонів через суворі обмеження, введені на заводі в Чженчжоу в останні тижні через COVID-19.

За прогнозом аналітиків, якщо завод Foxconn повноцінно не почне працювати до кінця року, то падіння поставок iPhone буде колосальним.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я