«Тримайтеся подалі». Павло Дуров закликав відмовитись від WhatsApp

Засновник Telegram попередив про «дірку» у безпеці WhatsApp, через яку можуть постраждати користувачі цього месенджера. Дуров впевнений, що вже 13 років WhatsApp – інструмент стеження за вами.

Новий пост із попередженням викладено в офіційному Telegram-каналі Дурова . Він написаний англійською, як і всі попередні повідомлення.

«Хакери могли мати повний доступ до всього телефонів користувачів WhatsApp. Це стало можливим завдяки проблемі безпеки, яку повідомив сам WhatsApp минулого тижня. Все, що хакеру потрібно було зробити, щоб отримати доступ до вашого телефону, – це відправити вам шкідливе відео або почати відеодзвінок з вами в WhatsApp»,  – йдеться у пості.

За словами засновника Telegram, нове оновлення не допоможе потенційним жертвам злому захистити свої гаджети. Він нагадав, що аналогічні проблеми у месенджері знаходили з 2017 року.

« Щороку ми дізнаємося про якусь проблему в WhatsApp, яка ставить під загрозу всі пристрої користувачів. Це означає, що майже напевно там вже існує новий пролом у системі безпеки. Такі проблеми навряд чи є випадковими — вони закладені бекдорами. Якщо виявлено один бекдор і його потрібно видалити, додається інший »,  – пише Дуров.

Автор поста зазначив, що  “ не підштовхує людей переходити на Telegram “ , оскільки більш ніж з 700 млн активних користувачів і 2 млн щоденних реєстрацій Telegram не потребує додаткового просування.  Ви можете використовувати будь-який додаток для обміну повідомленнями, який вам подобається, але тримайтеся подалі від WhatsApp – він вже 13 років є інструментом стеження “, – робить висновок він.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я