Google помилково переказав чоловікові чверть мільйона доларів

Чоловік стверджує, що одразу після цього написав компанії та повідомив про помилку. Однак його повідомлення просто проігнорували.

Смішний випадок стався з інженером з безпеки в компанії Yuga Labs Семом Каррі. Він зненацька отримав від Google платіж на чверть мільйона доларів.

Про це повідомляє Gagadget.

Минулого місяця Сем отримав від компанії переказ на суму $249,999.99. Він зізнався, що займається пошуком помилок для компаній, включаючи Google, але корпорації не було за що йому платити, причому таку велику суму.

Хакер не став витрачати гроші і натомість спробував зв’язатися з Google, написавши їм листа та повідомивши про помилку. Проте пройшло близько трьох тижнів — і ніхто з компанії йому так і не відповів. В результаті Сем вирішив розповісти цю історію у Twitter. Він навіть планував відкрити спеціальний рахунок для цих грошей, щоби йому не довелося платити за них податки.

Історію чесного хакера опублікували ЗМІ, і виданню NPR вдалося отримати коментар Google. Представники компанії пояснили, що справді сталася помилка, через яку гроші перерахували не тій людині. Кому і за що вони призначалися, у компанії не уточнили, але заявили, що мають намір розібратися з цим та повернути перераховану суму.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я