Поплатився за стеження: все більше сайтів видаляє кнопку входу за допомогою Facebook

Генеральний директор компанії LoginRadius, що спеціалізується на управлінні цифровою ідентифікацією, Ракеш Соні розповів про тенденцію до того, що все більше сайтів прибирає кнопку авторизації через Facebook.

За його словами, серед таких ресурси великих і всесвітньо відомих компаній: Dell, Best Buy, Ford Motor, Pottery Barn, Nike, Patagonia, Match і Twitch. Відбувається це тому, що люди все менше довіряють Facebook через порушення їхнього особистого простору та застійної кількості користувачів.

У свою чергу Джен Фелч, директор з цифрових та інформаційних технологій Dell, на сайті якої нещодавно зникла кнопка входу по Facebook, пояснила видалення кнопки «з причин, що включають побоювання щодо безпеки, конфіденційності та обміну даними».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 коментар

  1. Фейсбук – гнилая контора, блокирующая пользователей по каким то мифическим нарушениям их этики, которые никогда не были названы, или по жалобам таких же мифических пользователей, суть которых никогда не была обнародована. Тем не менее после жалобы на блокировку, работа возобновляется – так куда деваются нарушения и жалобщики?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я