Новини України та Світу

Як заборонити отримання голосових повідомлень. Telegram випустив довгоочікуване оновлення

Share
Час читання: 2 хв.

Месенджер Telegram у версії для iPhone, iPad та Android оновився до нової версії, отримавши одразу кілька важливих нововведень. Відтепер користувачі можуть, використовуючи одну з нових налаштувань, заборонити надсилання голосових повідомлень від усіх користувачів, або залишити таку можливість для певного кола людей. Для того, щоб скористатися такою можливістю, потрібно оновити Telegram до останньої версії через App Store або Google Play, після чого слідом зайти в налаштування і відкрити меню «Голосові повідомлення». У такому разі залишиться лише натиснути на кнопку «Нікому» у графі вибору категорії людей, кому доступне надсилання голосових повідомлень. Це дозволить на 100% захиститись від подібного виду повідомлень, але є важливий нюанс.

Щоб заборонити та вимкнути отримання голосових повідомлень у будь-якому вигляді, потрібно мати статус Premium, а отримати такий у Telegram можливо лише за гроші. Він надається на місяць за 4,99 долара. При оплаті відразу за шість місяців можна отримати знижку у розмірі 16%, тоді як оплата відразу на рік надає знижку у розмірі 24%. Крім функції заборони надсилання голосових повідомлень, така можливість блокує також відео, які співрозмовники більше не зможуть надсилати. Функція надсилання такого виду контенту буде просто неактивною, тому скористатися нею відповідно не вдасться.

Крім такого довгоочікуваного оновлення, новий Telegram приніс разом із собою нові інтерактивні анімовані емодзі, підтримку авторських анімованих емодзі, нову панель стікерів у версії месенджера для смартфонів, функцію дарування статусу Premium іншим користувачам, а також нові інтерактивні емодзі. Всі ці нововведення містяться в останній версії месенджера, яка доступу всім охочим безкоштовно. Однак деякі функції можна використовувати лише за наявності передплати Premium, тому ті, кому захочеться такими скористатися, доведеться заплатити гроші.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: Telegram
  • Останні записи

    Як зрозуміти, що додаток збирає ваші дані без дозволу

    Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…

    14.11.2024

    Google робить свій смартфон потужнішим за допомогою Linux

    В Android 15 QPR2 Beta 1 Google представила нову функцію - Terminal, що дозволяє запускати…

    14.11.2024

    Apple набирає обертів у галузі ШІ, поки конкуренти зволікають у розвитку

    Apple Intelligence з'явився тільки минулого місяця, і деякі з його найцікавіших функцій будуть доступні з…

    14.11.2024

    В Україні зросла кількість злочинів за участю популярних додатків

    За останні кілька років все частіше виявляється, що месенджери використовуються як інструменти для злочинів. З…

    14.11.2024

    Стало відомо, коли представлять смартфони Samsung Galaxy S25

    Схоже, компанія Samsung не буде вкотре зрушувати терміни запуску своїх флагманських смартфонів ближче до початку…

    14.11.2024

    В OpenAI запропонували владі США та їхнім союзникам об’єднатися для протистояння Китаю у сфері ШІ

    Компанія OpenAI виступила з пропозицією американській владі і союзникам США про створення "Північноамериканського договору зі…

    14.11.2024