Нова опція «Київстар» дозволяє відмовитися від мобільного інтернету та заощадити на абонплаті

Оператор зв’язку «Київстар» запровадив нову опцію у тарифі «Твій СТАРТ», яка дозволить відмовитися від непотрібних послуг та економити кошти. Так, абонентам стала доступна опція “Без Гігабайтів”, завдяки якій можна відключити інтернет у пакеті.

Без гігабайтів

При активації опції «Без Гігабайтів» вартість тарифу знизиться зі 135 грн до 100 грн/4 тижні, і в абонентів залишаться всі інші послуги:

  • безліміт для дзвінків у мережі «Київстар»;
  • 100 хвилин для дзвінків на інші мобільні мережі в Україні та на деякі закордонні напрямки: у Польщі, Італії, Німеччині, Чехії та інших країнах;
  • 100 МБ мобільного інтернету у вигляді бонусу на випадок оновлення додатків у смартфоні.

Водночас за обраної опції «Без Гігабайтів» тарифікація соціальних мереж та меседжерів відбувається на стандартних умовах.

Тариф “Твій СТАРТ” з опцією “Без Гігабайтів” також підтримує послугу “Роумінг як вдома”, отже, вхідними та вихідними дзвінками в роумінгу можна користуватися лише сплативши вартість тарифу.

Для тих, у кого кнопковий телефон

Як зазначає оператор, опція «Без Гігабайтів» підійде клієнтам, які не використовують мобільний інтернет на смартфоні, або користується кнопковим телефоном. Для цього потрібно зателефонувати за номером 477 або ввести код *928*1#.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я