Особисті дані 46% клієнтів різних VPN-сервісів знаходяться в розпорядженні хакерів. Вони торгують ними у даркнеті на спеціалізованих форумах.
Про це йдеться у звіті Positive Technologies.
Цього року кількість кібернетичних атак збільшилася до останньої чверті на 14,8%. Більшість атак була проведена зловмисниками щодо веб-ресурсів і профілів компаній у соцмережах. У 34% випадків дії хакерів мали на меті розкрадання персональних даних. У 19% випадків кіберзлочинці проводили атаки з метою крадіжки відомостей, що становлять комерційну таємницю.
Атаки на приватних осіб, як правило, спрямовані на заволодіння обліковими та персональними даними (46 та 19% відповідно). У 21% випадків хакери атакували звичайних користувачів з метою заволодіння даними їх платіжних карток. Частка масових кібератак 2022 року зросла до 33%.
Експерти не рекомендують користуватися послугами безкоштовних сервісів VPN. Як показує практика, в обмін на можливість відвідування заблокованих веб-ресурсів користувачам доводиться ділитися з розробниками безкоштовних сервісів різними даними, які використовуються в рекламних цілях.
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…
Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…
Сьогодні, 15 листопада, на стримінговому сервісі Apple TV+ відбулася прем'єра другого сезону "Таємниця бункера" -…
Google заявила про рішення припинити показувати політичну рекламу в Європейському Союзі, починаючи з жовтня 2025…
Не представлений поки що офіційно Samsung Galaxy S25 протестували в Geekbench, завдяки чому стало відомо…