Абонентам Kyivstar знову став доступний безкоштовний інтернет

Мобільний оператор Kyivstar відновив надання популярної серед абонентів послуги «Щасливий день». Вона дозволяє безкоштовно користуватися мобільним інтернетом та зв’язком раз на тиждень.

Можливість підключення «Щасливого дня» стала доступною абонентам оператора 13 травня. Користуватися пропозицією можна буде до кінця літа. Дія пропозиції поширюється на власників припейд-пакетів. Для службових номерів, що використовуються в IoT-пристроях, послуга «Щасливий день» недоступна.

Після підключення послуги один день на тиждень зв’язком та інтернетом можна буде користуватися на безоплатній основі навіть із нульовим балансом. Зробити це можна за коротким номером 222 або через фірмовий аплет «Мій Київстар». Після підключення послуги абонент буде повідомлено про це за допомогою SMS-повідомлення. Після його отримання протягом доби зв’язком та інтернетом можна буде користуватися безкоштовно.

Послугу «Щасливий день» можна підключати щотижня. Насамперед пропозиція має зацікавити тих абонентів, які не мають можливості поповнення рахунку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я