Google Chrome перестав оновлюватися на російських смартфонах Xiaomi та Samsung

Мобільна версія гуглівського браузера Chrome перестала оновлюватись у РФ. На неможливість зробити апдейт масово скаржаться російські власники смартфонів Xiaomi та Samsung, повідомляє “КоммерсантЪ”.

За словами користувачів, оновлення Chrome недоступні для пристроїв, що працюють на десятій та наступних версіях Android. Про проблеми з апдейтом стало відомо 9 травня. Чи це тонким тролінгом росіян з боку Google спеціально до Дня Перемоги, залишається невідомим.

Про проблеми з отриманням оновлень російські користувачі написали у галузевому форумі 4PDA, проте виразних пояснень причин збою учасники спільноти не дали. Найімовірніша версія – приєднання Google до міжнародних санкцій щодо країни-агресора.

Користувачі, що постраждали, пояснили, що у відповідь на спробу оновлення вискакувала фраза про неможливість завантаження ПЗ. Аналогічна помилка фіксувалася при спробах “залити” на смартфон платні ігри та програми (включаючи вже оплачені).

Цікаво, що російські користувачі смартфонів «Нокія» з першого разу і без жодних помилок змогли оновити пристрої з Android 9 до останньої версії «зеленого робота».

Журналісти «Ъ» провину за ситуацію, що склалася, поклали як на Google, так і на неуважних користувачів, які проігнорували повідомлення американської компанії про блокування з 05 травня всіх платних додатків PlayStore через накладені на Росію санкції.

При цьому браузер Chrome із AppStore завантажується як завжди, зазначається в публікації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я