Експерт назвав головну небезпеку телефонів із двома sim-картами

За словами спеціаліста, користувачі можуть навіть не помічати технічну несправність.

Телефони з двома слотами для SIM-карт мають безліч переваг, наприклад, вони дуже зручні для тих, у кого є і робочий, і особистий номер. Однак ці апарати мають і недоліки. Про це розповів технічний експерт компанії Slaxico Іван Грибчук.

За словами фахівця, у таких пристроїв часто спостерігається втрата сигналу в однієї або відразу двох карт.

“Це відбувається через те, що пристрою складно одночасно отримувати інформацію з більш ніж одного джерела, доводиться контролювати потоки інформації та розподіляти їх, що призводить до виникнення помилок у момент перемикання від одного приймального модуля до іншого”, – розповів Іван Грибчук.

І чим більше таких помилок накопичується, тим швидше відбуваються порушення в роботі телефону. Найважливіше ж, що апарат все ще показуватиме, що зв’язок є. Проте фактично до абонента ніхто не зможе зателефонувати.

Вирішити проблему просто. За словами експерта, потрібно просто перезавантажити телефон. Але допоможе це лише один раз і не врятує від виникнення таких складностей наступного разу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 коментар

 1. “За словами експерта, потрібно просто перезавантажити телефон. Але допоможе це лише один раз і не врятує від виникнення таких складностей наступного разу.”
  Что за бред?
  Телефон такой: О, я собрал куча каких-то ошибок, надо бы поглючить.
  Владелец: Перезапуск
  Телефон: Ну ладно, на сей раз прощаю, но в следующий раз после перезагрузки глючить не перестану

  Бля, гений
  Несите этому “эксперту” Шнобелевскую премию

  “І чим більше таких помилок накопичується, тим швидше відбуваються порушення в роботі телефону.”
  А эти “ошибки”, которые я за более чем 8 лет ни разу не встречал, меняют код ОС что-ли? С чего бы телефону начать глючить от большого количества ошибок, которые потом даже не используются. Кто этот бред писал? Школьник какой-то?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я