Інтернет-провайдери, що представлені на українському ринку, продовжують збільшувати кількість доступних абонентам послуг. Через це багато користувачів зазнають складнощів з підбором відповідного пакета послуг. Важливо розуміти, що захмарна швидкість передачі даних звичайним домогосподарствам не потрібна. Отже, нема чого переплачувати за зайві мегабіти.
Як показує практика, кожен інтернет-провайдер має пакет послуг 50 Мбіт/с. За словами експертів, для вирішення повсякденних завдань швидкості 50 Мбіт/с достатньо. Якщо в будинку є діти, які грають в онлайн-ігри, то має сенс вибрати дорожчий пакет послуг.
Найпопулярнішим в Україні вважається пакет 100 Мбіт/с. Він ідеально підходить для клієнтів стрімінгових платформ. Крім цього, такий пакет дозволяє підключати до домашньої мережі Wi-Fi велику кількість пристроїв.
Вибір на користь пакету 300 Мбіт/с часто роблять великі українські сім’ї. За такої швидкості стрімінгові послуги можна одночасно запускати на кількох телевізійних приймачах. Крім цього, швидкості 300 Мбіт/с достатньо для комфортного геймінгу.
Професійні геймери віддають перевагу плану 500 Мбіт/с. Ним користуються видеоблогеры і користувачі, яким у своїй діяльності доводиться працювати з великими обсягами даних.
Слід мати на увазі, що при підключенні до високошвидкісного Інтернету не останню роль відіграє мережеве обладнання. Морально застарілі моделі роутерів можуть виявитися нездатними забезпечити оплачену абонентом швидкість передачі даних.
Оперативна пам'ять смартфона – це, можна сказати, місток між внутрішнім сховищем і процесором, вона допомагає…
Нещодавно видання Bloomberg поділилося інформацією про те, що Apple розробляє власний чіп Wi-Fi і Bluetooth,…
Авторитетний інсайдер і журналіст Bloomberg Марк Гурман поділився інформацією про те, що Apple працює над…
Google запропонувала змінити свою комерційну політику в бік "пом'якшення", щоб відійти від статусу монополіста, оскільки…
Якщо мій телефон раптом зникне, я буду діяти максимально швидко, щоб повернути його і захистити…
Нещодавно зарубіжні ЗМІ порушили питання про темп і ефективність розробки наступної моделі штучного інтелекту OpenAI,…