Новини України та Світу

Експерти пояснили, які завдання можна вирішити за допомогою VPN

Share
Час читання: < 1 хв.

Останнім часом VPN-сервіси набули досить широкого поширення. У цьому немає нічого дивного, оскільки вони дозволяють вирішувати багато різних завдань. Відразу варто зазначити, що розглядати VPN як панацею не слід. Захистити від усього світу він не може. Разом з тим в умілих руках VPN перетворюється на досить ефективний інструмент.

Цензура

У багатьох країнах світу використання VPN заборонено на законодавчому рівні. Це зроблено для того, щоб громадяни не мали змоги обминати встановлені владою цензурні заборони. Наприклад, мешканцям КНР заборонено користуватися Facebook. VPN-сервіси дозволяють легко оминути блокування соцмережі. Влада Піднебесної намагається з цим усіляко боротися.

Обхід спостереження

VPN-сервіс можна використовувати для уникнення спостереження. Справа в тому, що він приховує справжній IP. Слід пам’ятати, що під час використання для виходу в мережу браузера VPN не допоможе. За бажанням користувача можуть відстежити через веб-браузер. У зв’язку з цим, на додаток до VPN, рекомендується активувати режим захищеного перегляду.

Торренти

VPN-сервіси дозволяють відвідувати торрент-сайти, що охороняються авторським правом. Завантаження файлів з веб-ресурсів на кшталт The Pirate Bay загрожує судовим розглядом або штрафними санкціями. Наприклад, у США та Євросоюзі у користувачів Bittorrent користувачів можуть виникнути проблеми юридичного спрямування.

Стрімінгові послуги

На веб-ресурсах, таких як Amazon Prime Video, Hulu і Netflix, можуть діяти обмеження на перегляд контенту. Наприклад, американським користувачам Netflix не доступні європейська та азіатська бібліотеки. Використання VPN дозволяє отримати доступ до всього без винятку контенту.

Публічні хот-споти

Експерти рекомендують користуватися громадськими Wi-Fi мережами якомога рідше. А якщо ні, то можна допустити витік особистих даних. Щоб захистити себе від протиправних дій зловмисників, можна використати VPN-сервіс.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: VPN
  • Останні записи

    4 прості налаштування, які допоможуть продовжити час роботи пристрою

    Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…

    15.11.2024

    Xiaomi анонсувала нову версію операційної системи HyperOS 2

    Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…

    15.11.2024

    Wi-Fi 8 запропонує швидкість як у Wi-Fi 7, але з більшою надійністю

    Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…

    15.11.2024

    Акції Samsung досягли максимального зростання з початку 2021 року

    Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…

    15.11.2024

    Названо точну дату презентації Samsung Galaxy S25

    Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…

    15.11.2024

    Baidu показала інноваційні окуляри з інтегрованим штучним інтелектом

    Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…

    15.11.2024