Україна отримала РСЗВ “Вампір” із Чехії – фото

Днями Україна отримала з Чехії як військову допомогу реактивні системи залпового вогню RM-70 Vampire. Цей автомобіль був розроблений ще в Чехословаччині в 70-ті роки минулого століття. За фактом цей комплекс є чеським аналогом системи БМ-21 Град.

На даний момент РСЗВ RM-70 стоять на озброєнні у Чехії, Словаччині, Польщі, Лівії та Зімбабве. Конструктивно цей автомобіль є комбінацією артилерійської установки БМ-21 та шасі Татра-813. При цьому чеський варіант має броньовану кабіну для екіпажу та оригінальний гідравлічний пристрій для перезаряджання пускової установки, який вдалося розмістити на самій машині за рахунок великої довжини шасі.

Більшість випущених артилерійських установок були випущені на восьмиколісному шасі, у якого керованими є дві передні осі. При двигуні 270 л. с. пускова установка може долати вертикальні стіни до 0,6 м, рови завширшки 1,5 м, броди завглибшки до 1,4 м. Максимальна швидкість руху даної техніки рівною дорогою становить 80 км/год. У деяких версіях RM-70 можна встановити бульдозерний відвал.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я