Новини України та Світу

П’ять найкорисніших функцій у Telegram для безпечного спілкування

Share
Час читання: 2 хв.

Telegram стає все популярнішим серед користувачів смартфонів. Однак деякі функції месенджера вимагають налаштувань, щоб спілкування в ньому стало ще безпечнішим і зручнішим. Про багатьох із них користувачі навіть не здогадуються.

Якщо вас дратують повідомлення в Telegram із різних чатів, то ця проблема вирішується. Кожен користувач може самостійно налаштувати, які повідомлення він хоче отримувати, або зовсім їх відключити. Для цього зайдіть у розділ з налаштуваннями, перейдіть до пункту “Сповіщення та звуки” та зробіть неактивним значок “Нові контакти”.

У цьому підрозділі “Повідомлення про повідомлення” можна повністю відключити сигнали від груп, каналів та користувачів про нові повідомлення та повідомлення. Якщо ці оповіщення вас тільки відволікають, посуньте повзунок у потрібному пункті, а коли підписуватиметеся на нові канали, не забувайте натиснути в нижній панелі “Прибрати звук”.

Всі канали та чати в Telegram можна розділити на теми та створити для них різні папки: наприклад, навчання, новини, блоги, робота, боти тощо. Це дуже зручно, якщо у вас десятки каналів та жодного порядку. Адже ви можете пропустити важливе повідомлення, яке загубиться у стрічці, а в папці воно точно не пропаде. Папки в Telegram можна перейменувати будь-коли.

Щоб створити папки та сортувати чати, перейдіть до “Параметри” — “Папки з чатами” (iOS) або “Папки” (Android) — “Створити нову папку”. Введіть назву папки та виберіть, які чати та канали перенести туди.

У Telegram можна використовувати систему тегів , як і в Instagram. Це допомагає спростити пошук листування. Наприклад, якщо ви обговорюєте з друзями поїздку на море, можна відзначити важливі повідомлення відповідними тегами: #квитки, #готель, #список речей і т.п. Усі відзначені ґратами фрази будуть підсвічені синім, як посилання. Натиснувши на них, ви побачите інші повідомлення з такою ж міткою.

У Telegram є своє сховище даних (“Хмара”). Знаходиться воно в папці “Вибране” або “Збережене”. По суті, це ваше закрите листування із самим собою. У сховищі можна робити нотатки, зберігати музику і фото, пересилати важливі повідомлення і пости з каналів. Об’єм пам’яті в сховищі не обмежений, а дані зберігаються на серверах Telegram. Доступ до сховища маєте лише ви.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: Telegram
  • Останні записи

    Шахраї в Telegram використовують нову схему обману

    У Telegram поширюється нова шахрайська схема: користувачам надсилають повідомлення з питанням про фотографію і, під…

    16.11.2024

    Xiaomi 15 Pro показав кращі результати за iPhone 16 Pro Max у тестах батареї

    За результатами тестування, проведеного Tech Droider, Xiaomi 15 Pro може по праву претендувати на найкращу…

    16.11.2024

    Samsung запатентувала смартфон з вібруючим дисплеєм

    У Samsung щодо ідей все добре. Компанія запатентувала ідею смартфона з екраном, що вібрує в…

    16.11.2024

    Samsung готує бета-версію One UI 7

    Samsung продовжує розвивати свою операційну систему, і анонс бета-версії One UI 7 привернув увагу багатьох…

    16.11.2024

    YouTube заполонили піратські фільми у високій якості

    На YouTube з'явилося безліч каналів, що пропонують безкоштовні голлівудські фільми в хорошій якості, включно з…

    16.11.2024

    Casio представила розумне кільце у стилі класичного G-SHOCK 5000 з вбудованим екраном

    Новинка, позначена каталожним номером CRW-001-1JR, надійде в продаж у Японії в грудні поточного року за…

    16.11.2024