Telegram стає все популярнішим серед користувачів смартфонів. Однак деякі функції месенджера вимагають налаштувань, щоб спілкування в ньому стало ще безпечнішим і зручнішим. Про багатьох із них користувачі навіть не здогадуються.
Якщо вас дратують повідомлення в Telegram із різних чатів, то ця проблема вирішується. Кожен користувач може самостійно налаштувати, які повідомлення він хоче отримувати, або зовсім їх відключити. Для цього зайдіть у розділ з налаштуваннями, перейдіть до пункту “Сповіщення та звуки” та зробіть неактивним значок “Нові контакти”.
У цьому підрозділі “Повідомлення про повідомлення” можна повністю відключити сигнали від груп, каналів та користувачів про нові повідомлення та повідомлення. Якщо ці оповіщення вас тільки відволікають, посуньте повзунок у потрібному пункті, а коли підписуватиметеся на нові канали, не забувайте натиснути в нижній панелі “Прибрати звук”.
Всі канали та чати в Telegram можна розділити на теми та створити для них різні папки: наприклад, навчання, новини, блоги, робота, боти тощо. Це дуже зручно, якщо у вас десятки каналів та жодного порядку. Адже ви можете пропустити важливе повідомлення, яке загубиться у стрічці, а в папці воно точно не пропаде. Папки в Telegram можна перейменувати будь-коли.
Щоб створити папки та сортувати чати, перейдіть до “Параметри” — “Папки з чатами” (iOS) або “Папки” (Android) — “Створити нову папку”. Введіть назву папки та виберіть, які чати та канали перенести туди.
У Telegram можна використовувати систему тегів , як і в Instagram. Це допомагає спростити пошук листування. Наприклад, якщо ви обговорюєте з друзями поїздку на море, можна відзначити важливі повідомлення відповідними тегами: #квитки, #готель, #список речей і т.п. Усі відзначені ґратами фрази будуть підсвічені синім, як посилання. Натиснувши на них, ви побачите інші повідомлення з такою ж міткою.
У Telegram є своє сховище даних (“Хмара”). Знаходиться воно в папці “Вибране” або “Збережене”. По суті, це ваше закрите листування із самим собою. У сховищі можна робити нотатки, зберігати музику і фото, пересилати важливі повідомлення і пости з каналів. Об’єм пам’яті в сховищі не обмежений, а дані зберігаються на серверах Telegram. Доступ до сховища маєте лише ви.
2025 рік може стати визначальним для iPhone, якщо вірити останнім повідомленням. Apple планує представити кілька…
Інсайдерський портал Smartprix із посиланням на запис у базі даних пристроїв організації Global System for…
Різниця між топовими смартфонами різних поколінь досить суттєва. А цінник зросте лише на 100 доларів.…
ChangXin Memory Technologies (CXMT), китайський виробник пам'яті, почав поставки DDR5. Однак у їхніх чіпах використовуються…
Очікувалося, що Apple випустить процесори на базі 2-нм техпроцесу наступного року. Однак, як повідомляється, TSMC…
Аналітики 9to5Mac вважають, що Apple Vision Pro потребує серйозних оновлень, щоб виправдати звання проривного пристрою…