Telegram стає все популярнішим серед користувачів смартфонів. Однак деякі функції месенджера вимагають налаштувань, щоб спілкування в ньому стало ще безпечнішим і зручнішим. Про багатьох із них користувачі навіть не здогадуються.
Якщо вас дратують повідомлення в Telegram із різних чатів, то ця проблема вирішується. Кожен користувач може самостійно налаштувати, які повідомлення він хоче отримувати, або зовсім їх відключити. Для цього зайдіть у розділ з налаштуваннями, перейдіть до пункту “Сповіщення та звуки” та зробіть неактивним значок “Нові контакти”.
У цьому підрозділі “Повідомлення про повідомлення” можна повністю відключити сигнали від груп, каналів та користувачів про нові повідомлення та повідомлення. Якщо ці оповіщення вас тільки відволікають, посуньте повзунок у потрібному пункті, а коли підписуватиметеся на нові канали, не забувайте натиснути в нижній панелі “Прибрати звук”.
Всі канали та чати в Telegram можна розділити на теми та створити для них різні папки: наприклад, навчання, новини, блоги, робота, боти тощо. Це дуже зручно, якщо у вас десятки каналів та жодного порядку. Адже ви можете пропустити важливе повідомлення, яке загубиться у стрічці, а в папці воно точно не пропаде. Папки в Telegram можна перейменувати будь-коли.
Щоб створити папки та сортувати чати, перейдіть до “Параметри” — “Папки з чатами” (iOS) або “Папки” (Android) — “Створити нову папку”. Введіть назву папки та виберіть, які чати та канали перенести туди.
У Telegram можна використовувати систему тегів , як і в Instagram. Це допомагає спростити пошук листування. Наприклад, якщо ви обговорюєте з друзями поїздку на море, можна відзначити важливі повідомлення відповідними тегами: #квитки, #готель, #список речей і т.п. Усі відзначені ґратами фрази будуть підсвічені синім, як посилання. Натиснувши на них, ви побачите інші повідомлення з такою ж міткою.
У Telegram є своє сховище даних (“Хмара”). Знаходиться воно в папці “Вибране” або “Збережене”. По суті, це ваше закрите листування із самим собою. У сховищі можна робити нотатки, зберігати музику і фото, пересилати важливі повідомлення і пости з каналів. Об’єм пам’яті в сховищі не обмежений, а дані зберігаються на серверах Telegram. Доступ до сховища маєте лише ви.