Останнім часом послуги VPN стали особливо популярними. З їхньою допомогою можна відвідувати заблоковані ресурси. Експерти попереджають, що безкоштовні VPN можуть таємно збирати власні дані, включаючи логіни та паролі.
VPN-сервісам, що надають послуги клієнтам на безоплатній основі, необхідно монетизувати свою діяльність. Інакше вони не зможуть виплачувати зарплату працівникам та оплачувати витрати. Найнешкідливішим способом монетизації є рекламні інтеграції.
VPN-сервіси можуть бути виконані у вигляді окремих програмних рішень або файлів-конфігураторів, призначених для перенаправлення трафіку користувача на зовнішні сервери. Якщо VPN-сервіс виконаний у вигляді програми, то після встановлення на смартфон він запросить у користувача певні дозволи. Якщо джерело завантаження APK не викликає довіри, то висока ймовірність того, що завантажений на смартфон аплет спробує отримати несанкціонований доступ до персональних даних користувача.
Слід мати на увазі, що викрадати дані можуть і платні додатки. Щоправда, у цьому випадку шанси стати жертвою кібершахраїв набагато нижчі.
Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…
Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…
Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…