Проблема в тому, що хоч користувачі і встановлюють VPN для обходу блокувань і збоїв на сайтах і програмах, ці програми можуть «зливати» дані. Вони можуть надсилати на свої сервери реальну IP-адресу користувача, адреси сайтів, на які людина заходить, час сесії та іншу інформацію.
За словами Вакуліна, потрібно стежити, які дозволи вимагають VPN-клієнти, і потрібно завжди дозволяти лише стандартні для них конфігурації – додавання сервісу в налаштування.
«За допомогою VPN люди хочуть обійти збої додатків, але, як показали дослідження, послуги вразливі. Деякі можуть зберігати, обробляти інформацію, тобто зливати певні дані – реальну IP-адресу людини, час сесії і який сайт він зараз відвідує. Витік відбудеться і в тому випадку, якщо при установці програми надати доступ до геолокації, мікрофону, камери, сховища смартфона, навіть якщо прибрати сім-карту і підключити все через Wi-Fi», – наголосив експерт.
Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…
Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…
Сьогодні, 15 листопада, на стримінговому сервісі Apple TV+ відбулася прем'єра другого сезону "Таємниця бункера" -…