Новини України та Світу

Відомо, як із Netflix шахраї викрадають гроші

Share
Час читання: < 1 хв.

Зараз дуже багато хто підключає собі Netflix. Це платна програма, яка дозволяє переглядати фільми, серіали, мультфільми онлайн. Ця платформа стала ще більш популярною з появою Smart TV. Люди не завжди хочуть підключати собі телебачення, а Netflix чудово його замінює. Шахраї, як завжди, не сплять і вигадують нові способи легкого заробітку грошей. Вже дійшло й до виманювання коштів через Netflix.

Як працює ця схема? Зловмисники загадковим чином беруть інформацію на сервісі Netflix. Їм не потрібне все, а лише електронна пошта. Як саме шахраї відкривають базу даних, невідомо. Після отримання електронки всім користувачам розсилаються листи нібито від імені сервісу з інформацією про збої в системі. Усім людям пропонують перейти за посиланням та оновити дані рахунки для оплати. Знизу під листом написано посилання, на яке потрібно перейти і зробити все згідно з інструкцією. Ну і зрозуміло, що якщо користувач оновить ці карти, то шахраї відразу отримають усі ваші кошти.

Є одна радісна новина, листи такого змісту не завжди доходять, бо їхня система відправляє до папки «Спам». А із «Спаму» люди їх просто видаляють. На жаль, деякі зловмисники викрутились у цій ситуації. Посилання, яке знаходиться в листі, спочатку переправляє людину на сторінку CAPTCHA для перевірки, чи не робот ви, ви її вводите і тоді вже з’являється сама сторінка шахраїв. Система безпеки перевірить лише першу сторінку CAPTCHA, не виявить нічого небезпечного і відповідно не надішле повідомлення в папку «Спам».

Якщо ви отримали лист подібного змісту, ніколи не ведіть і не переходьте за посиланням. Швидше за все, після введення всіх даних ви залишитеся без грошей. Усі повідомлення про зміни мають бути розміщені на офіційному сайті в особистому кабінеті.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: Netflix
  • Останні записи

    Valve розробляє Half-Life 3 із революційними механіками руйнування

    Чутки про розробку Half-Life 3, відомої під кодовою назвою Half-Life X, знову заповнили інтернет. Тайлер…

    24.11.2024

    Microsoft розробляє браузер для геймерів, який працює поверх гри

    Компанія Microsoft оголосила про початок тестування Edge Game Assist - нового внутрішньоігрового оверлея на базі…

    24.11.2024

    Камера iPhone 17 Air не стане великим кроком уперед

    Уся справа в ультратонких розмірах смартфона, повідомляє корейський портал The Elec. Що ще відомо Йдеться…

    24.11.2024

    Захід занепокоєний майбутнім Google через розвиток ШІ

    ШІ широко розглядається як переломний момент у пошуку інформації, і дехто стверджує, що він може…

    24.11.2024

    Штучний інтелект має потенціал знищити корупцію на планеті

    Антон Войченко, представник галузі ШІ, у своїй нещодавній статті для HackerNoon стверджує, що штучний інтелект…

    24.11.2024

    7 маловідомих функцій Telegram, які полегшать ваше користування месенджером

    Телеграм давно став одним із основних месенджерів в Україні, та й не тільки. Він потихеньку…

    24.11.2024