Apple готує надпотужний Mac Pro та ще шість комп’ютерів

Час читання: < 1 хв.

За даними Марка Гурмана з Bloomberg, цього року Apple випустить сім Mac, чотири з яких отримають новий чіп M2. Він перевищує M1, але поступається M1 Pro та M1 Max. 

Реклама

Чіп M2 збереже восьмиядерну архітектуру, але кількість графічних збільшать з восьми до дев’яти чи десяти. Він дістанеться 13-дюймовому MacBook Pro, оновленому MacBook Air, Mac mini та iMac з екраном діагоналлю 24 дюйми.

Для професіоналів готують топовий Mac Pro у двох версіях на основі найпотужніших процесорів Apple. Чіп однієї з них отримає 20 основних ядер і 64 графічних – він удвічі потужніший за M1 Max. У другий буде чіп вчетверо потужніший — із 40 ядрами процесора та 128 графічними. Це прокачані варіанти першого покоління платформи. Релізу M2 Pro та M2 Max цього року чекати не варто.

Усього протягом року представлять сім комп’ютерів:

  • Mac mini (M1 Pro)
  • MacBook Pro 13″ (M2)
  • Mac mini (M2)
  • iMac 24″ (M2)
  • MacBook Air (M2);
  • iMac Pro (M1 Pro/M1 Max)
  • Mac Pro (з найпотужнішими чіпами)
Зараз читають  Що Apple не розповідала про OLED-дисплей нового iPad Pro

Перша презентація очікується 8  березня. На  ній мають показати iPhone SE третього покоління, нові MacBook Pro та  Mac mini. Наступний захід, за  словами Гурмана, пройде у  травні чи червні – його присвятять стаціонарним комп’ютерам. MacBook Air анонсують приблизно в цей період, але окремо. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.