Розкрилася секретна домовленість Apple з Китаєм

1600

Журналісти The Information повідомили, що глава Apple Тім Кук «таємно» підписав угоду на більш ніж $275 млрд із китайською владою. Компанія пообіцяла, що допоможе їм розвивати економіку та технології.

Автори тексту стверджують, що Тім Кук особисто уклав п’ятирічну угоду під час персональних візитів до Китаю у 2016 році. За наявними відомостями, низка керівників Apple наполягала на тіснішій співпраці з китайським урядом. Вони були стурбовані поганою рекламою в Китаї та поганими стосунками з офіційними особами.

Кук мав намір використати угоду, щоб отримати певну свободу від китайських регулюючих органів. У травні 2016 року Кук оголосив, що Apple інвестує $1 млрд у китайський стартап Didi Chuxing, намагаючись догодити владі. У результаті компанія отримала розширений доступ до китайського ринку.

Зараз читають  Хакери розіслали жертвам «подарунки» у вигляді флешок із вірусами

За згодою Apple зобов’язана допомагати китайським виробникам розробляти “найпередовіші виробничі технології”, “підтримувати навчання висококваліфікованих китайських фахівців”, використовувати більше компонентів від китайських постачальників, підписувати угоди з китайськими виробниками програмного забезпечення, співпрацювати з дослідниками і безпосередньо інвестувати в китайські технологічні компанії. Якщо не буде заперечень у жодної із сторін, угоду автоматично продовжать ще на один рік до травня 2022 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я