Новини України та Світу

Українцям розповіли, що могло б статися, якби українські мобільні оператори об’єдналися

Share
Час читання: 2 хв.

Мобільний зв’язок дуже міцно увійшов у наше життя, зараз дуже важко уявити, як люди раніше жили без нього. Мені завжди було цікаво, що якби всі компанії зв’язки об’єднати, тому переглянувши багато інформації з цієї тематики, нарешті хочу поділитися своєю думкою.

Неодноразово знаходив інформацію про те, що розглядався варіант об’єднання стільникових компаній. Моя думка в тому, що в цьому є плюси і мінуси.

Які плюси на мою думку?

Наразі є багато компанії мобільного зв’язку. Є так звані гіганти у цій сфері, а є й невеликі компанії із малою кількістю користувачів. Якщо у компанії незначна кількість клієнтів, їм не вигідно розширювати свої можливості, щоб зв’язок був добрим у всіх місцях країни. Якщо зробити одну єдину мережу, тоді всі люди ловили б зв’язок від усіх веж по всій країні однаково.

У цієї компанії була б велика кількість фахівців, які покращували зв’язок набагато швидше.

Також компанії вкладають багато коштів на рекламу, яку можна більше не робити. Натомість дані фінанси можна використовувати для розвитку та покращення транспортного обладнання. Зараз компаній багато, але не всі можуть дозволити собі покращити навіть частково.

З мінусів.

Якщо зараз спробувати всі компанії об’єднати, то ця спроба буде марною. Всі вони працюють на обладнанні різних виробників і налаштувати все під одну стільникову компанію займе дуже багато часу.

Люди з давніх-давен звикли змагатися за місце на вершині. Місце буде одне та учасник один. Через відсутність так званих змагань за лідерство, будь-яких покращень доведеться чекати все довше, а якість знижуватиметься дуже швидко. Також через відсутність конкурентів одна стільникова компанія з легкістю зможе управляти відразу всіма людьми. Ціни на тарифи можна буде робити космічні, і ми все одно їх братимемо. На так звану «Монополію» можна буде вплинути лише державними законами.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    5 нових функцій iPhone 16, про які ви могли не знати

    Вчора Apple презентувала нову лінійку iPhone 16, що привернула увагу яскравими кольорами, новою кнопкою для…

    21.09.2024

    Нова Пошта повідомила про важливі зміни для українців, які перебувають за кордоном

    Нова Пошта мала базовий додаток для європейських країн, де були тільки стандартні функції. Тепер же…

    21.09.2024

    Продуктивність Apple A18 Pro та Snapdragon 8 Gen 3 порівняли в умовах гри Genshin Impact

    Нові моделі iPhone 16 Pro та iPhone 16 Pro Max від Apple принесли суттєві покращення,…

    21.09.2024

    Головна функція WhatsApp і Viber може бути небезпечною для користувачів

    Експерти попередили про небезпеку, яку можуть приховувати листівки, що надсилаються через месенджери, такі як WhatsApp…

    21.09.2024

    OpenAI активно рухається до 3-ї фази ШІ та залучає таланти для команди

    Компанія OpenAI знову привертає увагу своїми амбітними планами щодо розвитку штучного інтелекту. Під керівництвом дослідника…

    21.09.2024

    Qualcomm оголосила про наміри купити Intel

    Один із провідних світових виробників чіпів Qualcomm планує придбати компанію-конкурента Intel. Про це повідомило видання…

    21.09.2024