iPhone нарешті очолить ринок, а Samsung поступиться лідерством Apple вже цього року

65

Очікується, що ринкова частка iPhone зросте до рекордних 23,1% в останньому кварталі 2021 року. Це прогноз аналітичної компанії TrendForce, яка ґрунтується на даних ланцюжка поставок про рівні виробництва смартфонів.

Це зростання буде дуже значним, враховуючи, що частка минулого кварталу склала всього 15,9% відсотка. Більше того, зростання призведе до того, що Apple забере лідерство Samsung і очолить світовий ринок смартфонів.

Зростання буде зумовлене сильним попитом на iPhone у святковому кварталі та кращим управлінням ланцюжком поставок Apple у порівнянні з конкурентами. Але, незважаючи на покращення, немає сумнівів у тому, що нестача напівпровідникової продукції продовжує впливати на продаж смартфонів загалом.

TrendForce також заявила, що запуск Apple iPhone 13 мав великий успіх. Завдяки трьом моделям загальний обсяг виробництва iPhone у третьому кварталі збільшився порівняно з попереднім кварталом на 22,6% до 51,5 млн. одиниць. Завдяки цьому Apple змогла піднятися на друге місце у світовому рейтингу. Інформація з ланцюжка поставок про рівні виробництва вказує на те, що ринкова частка Samsung, Oppo, Xiaomi та Vivo у поточному кварталі скорочуватиметься. Лише Apple різко посилить свої позиції.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я