Новини України та Світу

Вартість мобільного зв’язку зміниться: Кабмін ухвалив важливе рішення

Share
Час читання: 2 хв.

Кабінет міністрів ухвалив рішення (доповнення до постанови № 835 ) зобов’язати мобільних операторів розкрити інформацію про свої доходи та кількість абонентів. Це, як упевнені учасники ринку, призведе до перегляду тарифних планів. Клієнти зможуть побачити, скільки на них заробляють і вибрати ту компанію, яка має менше прихованих платежів.

Як розповів у коментарі UBR голова експертної групи мобільного широкосмугового доступу Мінцифри Станіслав Прибітько, нововведення покаже: скільки оператор заробляє на кожному абоненті. І для вибору мобільного оператора з’явиться ще один критерій.

“Відкриття такої інформації може стимулювати зменшення вартості мобільних послуг”, – припустив він. За його словами, зараз у деяких регіонах у операторів уже виникло практично монопольне становище. При цьому через нав’язування додаткових послуг багато абонентів не рахують, скільки насправді платять за зв’язок.

У lifecell вже заявили, що очікують на покращення конкурентної ситуації. У компанії вважають, що монопольне становище у регіонах обмежує конкуренцію.

“Ви спамери та злодії”

Один із засновників Монобанку Олег Гороховський на своїй сторінці у Facebook назвав трійку мобільних операторів “спамерами та злодіями” через їхні масові розсилки пропозиції підключитися до “інформаційних послуг”.

Він зазначив, що жоден клієнт не давав дозволу на те, щоб отримувати таку рекламу. При цьому пропонують, наприклад, платне “радіо без перерви на рекламу в один клік”. Деякі українці випадково підтверджують підключення такої послуги.

“Ні про який позитивний клієнтський досвід тут не може йтися. Ви спамери і злодії. Ви крадете наш час і нашу увагу і змушуєте витрачати його на те, щоб ми щоразу захоплювалися вашим непрофесіоналізмом”, – обурився банкір.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

View Comments

  • Не уж то в Украине так зажрались некоторые компании? Пора что-то менять а не смотреть на супер силы Киевстар

  • Їх пара покарати виликими міліоннимі штрафамі на ціх компанії за то що наживаются на бедах людей!

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    4 прості налаштування, які допоможуть продовжити час роботи пристрою

    Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…

    15.11.2024

    Xiaomi анонсувала нову версію операційної системи HyperOS 2

    Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…

    15.11.2024

    Wi-Fi 8 запропонує швидкість як у Wi-Fi 7, але з більшою надійністю

    Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…

    15.11.2024

    Акції Samsung досягли максимального зростання з початку 2021 року

    Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…

    15.11.2024

    Названо точну дату презентації Samsung Galaxy S25

    Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…

    15.11.2024

    Baidu показала інноваційні окуляри з інтегрованим штучним інтелектом

    Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…

    15.11.2024