Місячне затемнення у листопаді: що не можна робити у цей день

1099

У п’ятницю, 19 листопада, об 11:02 у знаку Тельця розпочнеться приватне місячне затемнення. Спостерігати його зможуть жителі Північної та Південної Америки, Австралії та Південно-Східної Азії.

На думку астрологів, затемнення можуть серйозно впливати на розвиток подій на нашій планеті та долю кожного з людей. У чому особливість даного астрономічного явища та як рекомендується його прожити.

Чим особливо місячне затемнення 19 листопада 2021 року

Темрява Місяця 19 листопада особливо тим, що відбудеться воно на осі  Телець  –  Скорпіон  уперше з 2014 року. У наступні два роки на цій осі відбудеться ще сім затемнень. Тому варто звернути увагу на ситуації, що виникають у цей період – можливо їх доведеться проживати в наступні два роки.

Астрологи вважають, що затемнення можуть приносити із собою несподівані одкровення та доленосні зміни, тому необхідно виявити терпіння та здатність контролювати емоції. У цьому допоможе енергія спокійного приземленого Тельця. Можливо, ви будете змушені залишити зону комфорту і багато робити вперше.

Що потрібно зробити в місячне затемнення 19 листопада

Телцям привнесе зміни матеріального плану, які можуть зачепити  фінанси, власність, речі.  Саме час віддати всі  борги,  причому з новими бажано почекати. Багатьом доведеться зайнятися вирішенням фінансових проблем.

Зараз читають  Смартфони iPhone можуть зникнути. Експерт припустив, коли це станеться

Період затемнення буде сприятливим для позбавлення всього непотрібного в житті,  негативних емоцій, страхів, образ,  для переосмислення життєвої ситуації, завершення розпочатих справ. Час рекомендується провести у колі близьких людей.

Корисним буде сконцентруватися на якісному виконанні своєї роботи, зайнятися домашніми справами, зробити прибирання, придбати новий предмет меблів або декору. У той же час необхідно приділити увазі здоров’ю,  зокрема горла, шиї, зв’язок, щитовидки та гланд, які під впливом Тельця можуть наражатися на захворювання.

Що не можна робити в місячне затемнення 19 листопада

У затемнення, як і в повний місяць, слід усіма силами намагатися уникати конфліктів,  а також контролювати емоції, гнати від себе тривожні думки та утримуватись від імпульсивних вчинків.

Крім того, несприятливі будь-які  починання,  вирішення фінансових питань,  поїздки,  відвідування масових заходів, серйозні розмови та  переговори,  прийняття важливих рішень,  хірургічні втручання , косметичні процедури, зокрема манікюр, педикюр та стрижка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я