Apple M1 настільки прогресивний завдяки Samsung. Прямий конкурент Apple виявився її постачальником

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ
Samsung Electro-Mechanics, підрозділ південнокорейської компанії є постачальником корпусу FC-BGA для процесора M1. Про це повідомляє Patently Apple.  

Компанія планує розширити застосування процесорів сімейства Apple Silicon, південнокорейська компанія планує залишитись постачальником комплектуючих для цього продукту. 

Процесори Apple застосовуються в її комп’ютерах та iPad Pro. У майбутньому його планується використовувати і для серверів, що є більш прибутковим, зазначає видання. 

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Здається, обидві сторони бачать перспективу у напрямі. Samsung Electro-Mechanics недавно витратила 1,1 трильйона геть на бізнес з виробництва мікросхем. Ця сума вдвічі перевищує річний прибуток компанії FC-BGA у розмірі близько 500 мільярдів геть. 

Це не єдиний випадок, коли Samsung виготовляла комплектуючі для прямого конкурента. OLED-екрани в iPhone, починаючи з моделі X, постачає саме південнокорейська компанія. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.