У всіх великих Telegram каналах з’явилася реклама

39

Нещодавно Павло Дуров, голова Telegram, оголосив про запуск рекламної платформи всередині месенджера. Повідомлення до 160 символів із кнопкою переходу на канали або ботів у Telegram з’являться в каналах, де більше тисячі передплатників.

Всі спонсоровані повідомлення зазначаються, жодних посилань на сторонні сервіси, а мінімальна сума розміщення поста — 2 млн. євро, 1 млн. з яких утримується як депозит.

Перший рекламний пост, запущений у тестовому режимі, веде особистий канал Павла Дурова. Якщо відкрити будь-який канал із тисячею та більше передплатників, то під останнім постом ви помітите повідомлення з позначкою «спонсовано».

Зараз читають  Telegram змусить неофіційні програми показувати рекламу

За 12 годин на канал Дурова підписалося понад 80 тисяч людей. Наскільки це успішний результат, враховуючи, що реклама з’явилася у всіх великих каналах, складно сказати, але переглядів біля посту більше 2 млн. Непогано!

Що думаєте про рекламу в Telegram? Вона не з’явиться в особистих та групових чатах – лише у великих каналах. Це було питання часу, оскільки месенджер по-іншому ніяк не монетизувався. І якщо реклама залишиться в такому форматі, то це чудове рішення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я