Новини України та Світу

Жарт Ілона Маска призвів до рекордного здорожчання маловідомої криптовалюти

Share
Час читання: 2 хв.

Минулого тижня Ілон Маск дав вичерпну інформацію про свої активи, які вкладено у криптовалюти. За його словами, у нього є Біткоїни, Ефіри та Догікоїни. На жаль, розкривати подробиці свого портфеля він не став, але журналісти залишилися задоволеними навіть такою відвертістю. Водночас Ілон Маск заявив про те, що не схвалює майнінг, за його словами, видобуток криптовалюти завдає шкоди екології.

Очевидно, що йому ближчий шлях творців Шиба Іну (Shiba Inu), які просто намалювали собі квадрильйон монет (1000 трильйонів), а сьогодні продають їх наївним інвесторам з вигодою до кількох сотень мільйонів відсотків. Відмінна бізнес-модель, але якщо таке дозволено, то чому б і ні?

Так ось, коли всі вже думали, що Ілон Маск на якийсь час перестане писати на тему криптовалют, несподівано в мережі з’явилося зображення, на якому засновник Tesla зобразив перших астронавтів NASA, що підкоряють Місяць, на тлі корабля вікінгів. Ясно, що більшість нормальних людей просто пройшло б повз, злегка посміхнувшись дурному жарту, але тільки не криптовалютні інвестори. Хтось згадав про існування децентралізованої торгової платформи Viking Swap (VIKING), а далі все як марення: народ хлинув скуповувати токен з неймовірною наполегливістю. Дійшло до того, що ціна VIKING зросла до 3 центів, що дозволило продемонструвати стрибок на 3650% за скільки годин. Після того, як ажіотаж злегка пішов, вартість криптовалюти сильно впала. Купившим токен за завищеною ціною доведеться сидіти з ним дуже довго, хоча останні години ціна знову пішла вгору.

Повідомляється , крім зазначеного вище активу, помітно зросла цінність ігрового проєкту VikingsChain (VIKS) – на 329%, а також токена Space Vikings (SVT) – на 150%.

Немає жодних сумнівів, що сам Ілон Маск міг навіть не знати про існування вищевказаних криптовалют. А ось трейдери уважно придивляються до кожного слова мільярдера. Це дуже поганий знак, але для більшості розумних інвесторів не становить небезпеки. Потрібно просто припинити намагатися заробити мільйон за кілька хвилин.

Пам’ятаєте про долю покупців криптовалюти Гра в кальмара? Врахуйте, що навіть Біткоїн може впасти в ціні, а Ефір раз у раз опускається нижче 3000 доларів. Це означає, що потенційний покупець у такі моменти стає біднішим, але ніколи не втрачає все. У випадку з токенами ігрових проєктів все набагато складніше, адже творці гри можуть у будь-який момент її закрити, а всі гроші, які туди вкладені, будуть спалені, адже віртуальні цінності хороші доти, доки ними можна скористатися.

Лужна Софія

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.

Опублікував
Лужна Софія
  • Останні записи

    Функцію зйомки екрана в Windows 11 звинуватили у крадіжці даних банківських кар

    Портал Tom's Hardware звернув увагу на проблему із забезпеченням конфіденційності функцією Recall, що робить скріншоти…

    17.12.2024

    Xiaomi представить клавіатуру з вбудованим дисплеєм

    У січні Xiaomi представить механічну клавіатуру MK 71 Pro, яка отримає 71-клавішний формат, ручку, що…

    17.12.2024

    Перші рендери iPhone 17 Pro Max: що зміниться в дизайні

    Коли я пишу ці слова, до релізу iPhone 17 залишається близько десяти місяців, але вже…

    17.12.2024

    Топ-5 помилок, яких слід уникати під час встановлення Windows

    Хочете встановити або перевстановити Windows? Давайте я поділюся тим, на що варто звернути увагу, щоб…

    17.12.2024

    Функції штучного інтелекту iPhone виявилися нецікавими користувачам

    Сьогодні більшість виробників смартфонів робить акцент на ШІ-можливостях своєї продукції. Аналітична компанія SellCell вирішила перевірити,…

    17.12.2024

    Яку електроніку найчастіше купують батьки дітям

    Сучасні діти з раннього віку живуть в оточенні гаджетів. Смартфон є найпопулярнішою покупкою для дітей,…

    17.12.2024