Павло Дуров запустив рекламу у Telegram

40

Павло Дуров оголосив про запуск реклами у Telegram. Вона з’явиться лише у великих каналах із більш ніж тисячами передплатниками і не торкнеться списків чатів, особистих розмов та груп. 

Для таргетування персональних даних аналізувати не будуть. Вміст об’яв залежить лише від тематики каналів, де вони відображаються. Є строгі правила: допускаються короткі тексти до 160 символів без зовнішніх посилань або фотографій, а реклама може з’явитися лише після перегляду всіх повідомлень каналу.

Дуров зазначив, що наразі зустрічається реклама, яку публікують самі власники каналів у вигляді звичайних повідомлень. На його думку, нові оголошення стануть набагато комфортнішими — всі користувачі побачать однаковий текст із позначкою «спонсовано». 

Мінімальна ціна за тисячу показів повідомлення складає 2 євро, а мінімальний бюджет для запуску рекламної кампанії – 2 млн. євро. Половину суми утримує месенджер.

Нововведення, за словами Дурова, потрібне для подальшого надання безкоштовного доступу до Telegram та покриття всіляких витрат.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я