Джонатан Айв зіграв величезну роль в історії Apple, розробивши дизайн для багатьох культових продуктів компанії. Однак в 2019 році він покинув пост головного директора по дизайну, заснувавши власну фірму LoveFrom. За словами експертів, це позитивно позначилося на «яблучних» пристроях, так як компанія стала більше прислухатися до користувачів.
Нескладно помітити, що в останніх пристроях Apple функціональні можливості переважають над дизайном. Так, iPhone 13-ої серії стали товстіші і важче попередників, що обумовлено установкою більш ємних акумуляторів. В результаті нові смартфони стали працювати помітно довше. Ще більш кардинальні зміни відбулися з MacBook Pro. У моделях 2021 року повернули функціональний ряд клавіш замість сенсорного екрану Touch Bar, магнітну зарядку MagSafe, порт HDMI і слот для карт пам’яті. Можна також згадати клавіатуру з механізмом «метелик», що дозволяє робити ноутбуки тонше, але через це клавіші часто виходили з ладу, в результаті чого Apple відмовилася і від цього рішення.
«Після відходу Джоні Айва більше немає цієї перевищуючої гравітаційної сили естетики над функціями. Ті, хто прийшов до влади, тепер прислухаються до того, що говорять клієнти », – зазначив Пол Фаундейшен, викладач промислового дизайну в Університеті творчих мистецтв в Кентербері, Англія.
Однак деякі вважають, що саме перевагу дизайну над функціями завжди відрізняло Apple від конкурентів, дозволивши компанії зайняти свої позиції на ринку.
Apple готується випустити оновлені Apple Watch SE 3, які стануть найдоступнішим розумним годинником компанії. Що…
За тиждень до презентації нових флагманів Samsung надійний інсайдер OnLeaks опублікував серію якісних рендерів моделі…
Apple продовжує рухатися до своєї концепції ідеального дизайну iPhone як "суцільної скляної панелі" без вирізів…
Напередодні великої презентації, запланованої на 22 січня, в мережу потрапила інформація про нові функції Galaxy…
Штучний інтелект (ШІ) стрімко змінює ринок праці, і вже найближчим часом багато професій можуть зникнути.…
Google презентувала нову архітектуру нейронних мереж під назвою Titans, яка, за словами її розробників, дозволяє…